cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

M31 kullanıcıları şarj süresi

(Topic created on: 04-27-2021 08:20 AM)
107 Views
mühendissbey
Active Level 5
Options
Galaxy M

image

Arkadaşlar ben M31 kullanıyorum ve normalde telefonum en az 1 gün 2 saat kullanım süresi gösteriyordu şimdi ise 20 saat anca gösteriyor sizce ne yapabilirim?
9 Comments
ğ_ü
Active Level 5
Galaxy M
Kaç saat ekran süresi alıyorsun
mühendissbey
Active Level 5
Galaxy M
11 saat falan ve %15 iken falan şarja takıyorum
Solution
ğ_ü
Active Level 5
Galaxy M
Normal bende m31s ile 11 ile 14 saat arası alıyorum ve sürekli güç tasarrufu modunda kullanıyorum bununda etkisi çok
mühendissbey
Active Level 5
Galaxy M
Anladım ben güç tasarrufu kullanmıyordum normalde o yüzden merak ettim
ğ_ü
Active Level 5
Galaxy M
Fakat oyun oynarken kapatmanı öneririm
mühendissbey
Active Level 5
Galaxy M
Kullanmıyorum zaten önceki telefonu hep güç tasarrufunda kullandım ve bataryası bozuldu o yüzden bu sefer kullanmamayı tercih ediyorum.
ğ_ü
Active Level 5
Galaxy M
Siz bilirsiniz iyi geceler 🤗
0 Likes
Solution
gabehcoud
Active Level 5
Galaxy M
Bu kullanım durumunla alakalı önemli olan ekran süresinin ne kadar olduğu oyun oynadığın için bu süre olabilir bende 2 gün 2 saat veriyor tam dolumda 10 saatten fazla ekran süresi veriyor oyun oynamadığım icin senden daha yüksek gösteriyor ama yoğun kullandığım zamanlarda 2 gün 2 saatten 2 gün ya da 1 gün 22 saat gibi sürelere düştüğü oluyor o süre değişken telefon kullanım durumuna göre tahmin yürütüyor kullanımını azalttığında sürenin arttığını göreceksin
Solution
Manavgat
Moderator
Moderator
Options
Galaxy M

Merhaba doktorbey,

Samsung Members uygulaması içerisinden "Yardım Alın > İnteraktif Kontroller > Pil" bölümünden test ettiğinizde, donanımsal bir sorun gözükmüyorsa, inceleme yapabilmemiz için Samsung Members uygulaması üzerinden hata ile ilgili raporunu ve sistem verilerinizi göndermenizi rica ederiz. Ekibimiz, cihazınızın durumunu kontrol ederek, uygulama üzerinden size geri dönüş yapacaktır. Samsung Members uygulaması üzerinden hata raporu gönderebilmek için, aşağıda bulunan linkteki adımları takip edebilirsiniz.

Ayrıca pil tüketimini azaltmak için;

• Cihaz bakımı özelliğini kullanarak cihazı optimize edin.
• Cihazı kullanmadığınızda, Güç tuşuna basarak ekranı kapatın.
• Güç tasarrufu modunu etkinleştirin.
• Gereksiz uygulamaları kapatın.
• Kullanmadığınızda Bluetooth ve GPRS (Konum) özelliğini devre dışı bırakın.
• Kullanmadığınızda Wi-Fi özelliğini devre dışı bırakın.
• Senkronize edilmesi gereken uygulamaların otomatik senkronizasyonunu devre dışı bırakın.
• Arka ışık süresini azaltın.
• Ekran parlaklığını azaltın veya otomatik ayarlayabilirsiniz.

https://publish.samsungsimulator.com/simulator/4d6a7070-2a73-47d6-8502-af588714f001/#!topic/yard%C4%...

Teşekkürler.
MOD