cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

M31 kamera

(Topic created on: 11-15-2021 07:59 PM)
112 Views
akbey57
Beginner Level 3
Options
Galaxy M

Mrb samsung m31 kullanısıcısıyım.  Kamera ile Yakın çekim yapmak istediğim zaman özellikle yazı vs gibi nesnelerde netlik sorunum var. Kronikmi benim ki mi hatalı ablam veremedim. Yardımcı olurmusunuz. 

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
Alfatürk
Expert Level 5
Galaxy M
Merhaba kardeşim ,

Bilmiyorum ama belli bir uzaklık olması gerekmektedir net çekmesi için kardeşim

İstersen durumun incelenebilmesi için samsung members üzeriden hata raporu göndermeni tavsiye ederim bir kontrol sağlansın cihaza kardeşim ekran kaydederek sorunu gösterebilirsiniz sorun var ise belli olucaktır

Hemen hata raporu göndermek için link bırakıyorum bakarsınız https://bit.ly/33WO9d8

View solution in context

3 Comments
Solution
Alfatürk
Expert Level 5
Galaxy M
Merhaba kardeşim ,

Bilmiyorum ama belli bir uzaklık olması gerekmektedir net çekmesi için kardeşim

İstersen durumun incelenebilmesi için samsung members üzeriden hata raporu göndermeni tavsiye ederim bir kontrol sağlansın cihaza kardeşim ekran kaydederek sorunu gösterebilirsiniz sorun var ise belli olucaktır

Hemen hata raporu göndermek için link bırakıyorum bakarsınız https://bit.ly/33WO9d8
akbey57
Beginner Level 3
Galaxy M
Tesekkür ederim
ahmet_turğut
Expert Level 5
Galaxy M
Merhaba
Cihazınızın incelenmesi için hata raporu göndermenizi öneriyorum uygulamalar ekranına Gelin
Samsung menbırs uygulamasını bulun tıklayıp girin 6'da yer alan mavi tuşa tıklayın çıkan seçenekler içerisinde hata raporları yazan yazı seçeneğini tıklayın gelen sayfa içerisinden cihazınıza uygun hata seçeneğiyle buldum ve tıklayın uygun hata seçeneğini Bulamazsanız Diğer hata seçeneğine tıklayın
Cihazınız için uygun hata seçeneğini bulup tıkladıktan sonra çıkan sayfa içerisine bütün soru ve sorunlarınızı detaylı bir şekilde yazın Mümkünse bozuk çıkmış resim de ekleyin önemli ayrıntıları ekleyin kişisel Bilgilerinizi girmeyin sistem kayıt verileri gönder yazan bir yazı seçeneğine mutlaka açık kaldı tutun sorunun sıklığını seçin ve hata raporunu gönderin arka planda kayıt oluşturulurken
Samsung menbırs uygulamasını kapatmayın ve uygulamadan çıkmayın raporu tamamen gönderilene kadar uygulama içerisinde birkaç dakika bekleyin yetkililer cihazınız inceledikten sonra sizlere mümkün olan en kısa zaman içerisinde
Samsung menbırs uygulaması üzerinden bir geri dönüş sağlayacaklardır
Not
Cihazınızı mutlaka en güncel yazılımı ile kullanın yazılım güncellemelerini yapmazsanız cihaz hatalı ve sorumluluğu çalışabilir yazılım güncellemelerini kontrol etmek için ve grup yüklemek için şu işlemleri yapın
Uygulamalar ekranına geleyim ayarlar uygulamasını bulun tıklayıp girin yazılım güncelleme yazan yazı seçeneğini bulun ve tıklayın çıkan sayfa içerisinden en yukarıda yer alan indir ve yükle yazan yazı seçeneğine tıklayın cihaz otomatikman yazılım güncellemelerini denetleyecek diyorum yazılım güncellemesi olursa oradaki sayfadaki gerekli adımları uygulayarak güncellemeyi yükleyin ve kurun