iptal
Sunun için bulunan sonuçlar gösteriliyor: 
Bunun yerine şunu ara: 
Şunu mu demek istediniz? 
Çözüldü! ÇÖZÜLDÜ

Orijinal konu:

M31 kamera otomatik düzeltme sorunu

(Konunun oluşturulma tarihi: 04-22-2021 04:31 PM)
blossomgr
Beginner Level 2
Seçenekler
Galaxy M

Fotoğraflarıma otomatik olarak ışık kontrast vs düzeltmeleri yapıyo telefon. Bunu nasıl durdurabilirim? Benimle aynı sorunu yaşayan var mı? Fotoğraflarımın telefon tarafından düzenlenmesini istemiyorum ben ihtiyaç görseydim düzenlerdim zaten. Bi de bu bildirim geliyo

image

1 Çözüm

Kabul Edilen Çözümler
Çözüm
Gediz
Moderator
Moderator
Seçenekler
Galaxy M

Merhaba blossomgr,

İncelememiz için görsellerle birlikte, Samsung Members uygulaması üzerinden bize hata raporu göndermenizi rica ederiz. Samsung Members ekibi, cihazınızın yazılımı üzerinden kontrol ederek, uygulama üzerinden size dönüş yapacak. Samsung Members uygulaması üzerinden, aşağıdaki linkte yer alan adımları takip ederek, hata raporu gönderebilirsiniz.

https://publish.samsungsimulator.com/simulator/4d6a7070-2a73-47d6-8502-af588714f001/#!topic/yard%C4%...

Teşekkürler.
MOD​

Çözümü orijinal iletide görüntüle

0 Övgü Puanı
4 Yorum
Alfatürk
Expert Level 5
Seçenekler
Galaxy M
Merhaba kardeşim

Fotoğraf düzenlemiyor aslında hdr ve gece modunda bazen böyle çıkabiliyor yani bunu kapatamazısnız
blossomgr
Beginner Level 2
Seçenekler
Galaxy M
Düzenlediğine eminim ve o modlar da açık değil
ツRODANツ
Active Level 5
Seçenekler
Galaxy M
Arkadaşın dediği gibi kapatamazsınız diye biliyorum
0 Övgü Puanı
Çözüm
Gediz
Moderator
Moderator
Seçenekler
Galaxy M

Merhaba blossomgr,

İncelememiz için görsellerle birlikte, Samsung Members uygulaması üzerinden bize hata raporu göndermenizi rica ederiz. Samsung Members ekibi, cihazınızın yazılımı üzerinden kontrol ederek, uygulama üzerinden size dönüş yapacak. Samsung Members uygulaması üzerinden, aşağıdaki linkte yer alan adımları takip ederek, hata raporu gönderebilirsiniz.

https://publish.samsungsimulator.com/simulator/4d6a7070-2a73-47d6-8502-af588714f001/#!topic/yard%C4%...

Teşekkürler.
MOD​

0 Övgü Puanı