cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

M31 donma sorunu

(Topic created on: 01-17-2023 12:16 PM)
144 Views
M31DONMA
Active Level 2
Options
Galaxy M

Telefonuma Hard format herseyi denedim donma sorunu yaşıyorum 1 kasim yeni gelen güncelleme ile gelen hata! belli bir süre sonra kullansamda kullanmasamda  gece şarjda dahi yeniden başliyor şarj problemim yok gayet iyi pil durumum telefonum donuyor ve reset atıyor yeniden başlıyor ve arka arkaya 2 3 kere yeniden başlıyor sonra açılıyor

 
1 Comment
Solution
Anonymous
Not applicable
Galaxy M
Merhaba. Cihazınızın kontrol edilmesi için hata raporu göndermenizi tavsiye ediyorum.
Samsung members> destek> hata raporları> çıkan sayfa içerisinden uygun hata seçeneğini seçip tıkla> çıkan sayfa içerisine cihazınız ile ilgili yaşamış olduğunuz bütün sorunlarınızı ayrıntılı bir şekilde yazıp sorununuzun sıklığına seçip hata raporunu gönderin.
Yetkililer cihazınızı kontrol ettikten sonra size yazılı bir mesaj atarak Samsung members uygulaması üzerinden geri dönüş sağlayacaklardır.

Hata raporunda verilecek yanıtta sorununuz çözülmez ise veya hata raporunuza bir hafta içerisinde yanıt verilmez ise cihazınızı sıfırlayın.

Ayarlar> genel yönetim> sıfırla> fabrika ayarlarına sıfırla.

Bu gibi yöntemleri yapmana rağmen sorun düzelmez ise cihazı samsung yetkili servis merkezine kontrol edilmesi için teslim et. Servis hakkında bilgi almak için müşteri hizmetlerini ara. 4447711
0 Likes