cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

M31 android 12 rezaleti

(Topic created on: 06-04-2022 01:40 AM)
155 Views
Fleith
Beginner Level 4
Options
Galaxy M

M31 android 12 geldikten sonra YouTube i kullanamaz oldum kalmaktan kullanılmıyor varımdır bir çözümü bilen yazarsa sevinirim

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
Galaxy M
Merhaba

Genelde, Android OS yükseltmelerinden sonra sıfırlama işlemi öneriliyor. Yeni işletim sistemi ile eski işletim sistemindeki ayarlar arasında uyuşmazlık olabilir. Bu uyuşmazlıklar yeni işletim sisteminde (Android yükseltmelerinde) telefonda donma, kasma gibi problemler yaşatabilir (kimi telefonda herhangi bir sıkıntı olmayabilir de). Eğer telefonunuzda Android sürüm yükseltme güncellemesinden sonra herhangi bir sıkıntı meydana geldiyse verilerini yedekleyerek telefonunuzu sıfırlayabilirsiniz.

Ayrıca, bir önceki yorumda dediğim gibi "Geri Bildirim" gönderebilirsiniz uygulamanın cihazınıza optimizasyonu için.

Teşekkürler, iyi geceler dilerim

View solution in context

2 Comments
Fleith
Beginner Level 4
Galaxy M
Teşekkür ederim belirtmemisim ama android 11 de yoktu 12den sonra oldu umarım duzeltirler iyi forumlar
Solution
Galaxy M
Merhaba

Genelde, Android OS yükseltmelerinden sonra sıfırlama işlemi öneriliyor. Yeni işletim sistemi ile eski işletim sistemindeki ayarlar arasında uyuşmazlık olabilir. Bu uyuşmazlıklar yeni işletim sisteminde (Android yükseltmelerinde) telefonda donma, kasma gibi problemler yaşatabilir (kimi telefonda herhangi bir sıkıntı olmayabilir de). Eğer telefonunuzda Android sürüm yükseltme güncellemesinden sonra herhangi bir sıkıntı meydana geldiyse verilerini yedekleyerek telefonunuzu sıfırlayabilirsiniz.

Ayrıca, bir önceki yorumda dediğim gibi "Geri Bildirim" gönderebilirsiniz uygulamanın cihazınıza optimizasyonu için.

Teşekkürler, iyi geceler dilerim