cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

M31 DONMA YENIDEN BAŞLIYOR

(Topic created on: 01-13-2023 04:16 PM)
286 Views
M31DONMA
Active Level 2
Options
Galaxy M

1 kasım güncelleme sonrasi hata aliyorum Hata raporu göndermekten sıkıldım m31 samsung belirli aralıklarla bazen **bleep** **bleep** dönüyor ve yeniden başlıyor.

1 Solution


Accepted Solutions
Solution
Gediz
Moderator
Moderator
Options
Galaxy M

Merhaba M31DONMA,Bu durum için cihazda sıfırlama işlemi deneyebilirsiniz. İşlem için cihazın dahili h​afızasında bulunan rehber, resim, müzik, video vb. önemli dosya​larınızı yedek aldıktan sonra cihazdan, sim kart ve hafıza kartını çıkartınız. Daha sonra; Ayarlar > Genel Yönetim > Sıfırla > Fabrika Ayarlarına Sıfırla diyerek cihazınızı, fabrika ayarlarına geri döndürebilirsiniz. Yedekleme ve sıfırlama işlemini denemenize rağmen aynı durum devam ediyorsa, cihazınızın kontrol edilebilmesi için lütfen en yakın Samsung yetkili servis merkezini ziyaret ediniz. Servis iletişim bilgilerine, aşağıdaki link üzerinden ulaşabilirsiniz.

 

target=_blankhttps://www.samsung.com/tr/support/service-center/Bilgileri yedeklemenin iki yolu vardır;
1. Verilerinizi Microsoft OneDrive'a yedekleyebilirsiniz. Ayarlar > Hesaplar ve Yedekleme > Samsung Cloud > Ekranın sağ üst köşesinde bulunan üç nokta > OneDrive ile bağlan > Koşulları kabul edip bağlan > Hesapları Bağla > Mevcut Hotmail hesabı ve şifresini girin > Kabul et > Hesaplar Bağlanıyor yazısı gelecektir. İleri ögesine dokunduktan sonra kurulum işlemleri tamamlanmış olacaktır.
2. Aşağıdaki link üzerinden bilgisayarınıza, Samsung Smart Switch programını indirerek, data kablosu ile verilerinizi, bilgisayarınıza yedek alabilirsiniz.

 

h target=_blankttps://www.samsung.com/tr/support/smart-switch/

 

Not:
• Cihaz içerisinde yer alan Güvenli Klasör uygulamasını kullanıyorsanız eğer, cihaz verilerinden ayrı olarak yedeklemeniz gerekecektir.
• Güvenli Klasörün yedekleme özelliği, 2021'den beri piyasaya sürülen Android R OS tabanlı Samsung mobil cihazlarında artık mevcut değildir. Her uygulamanın Smart Switch veya yedekleme özelliğini kullanarak gerekli verileri yedeklemeniz önerilir.

 

Yedeklemelerin görselli anlatımlarına link üzerinden ulaşabilirsiniz;

 

h target=_blankttps://www.samsung.com/tr/support/mobile-devices/how-can-i-back-up-my-mobile-phone/

 

Teşekkürler.
MOD

View solution in context

0 Likes
18 Comments
Anonymous
Not applicable
Galaxy M
Cihazi ne zaman aldiniz
M31DONMA
Active Level 2
Galaxy M
7 temmuzda 3. Yılını dolduracak
Galaxy M
Sıfırlayıp denedimşz mi,fabrika ayarı veya hard format?
M31DONMA
Active Level 2
Galaxy M
Denendi 1 Kasım ile gelen güncelleme sonrası çekiyorum servis gönderin diyorlar ne alakası var anlamadım telefonu 1.5 gün şarjı gidiyor kullanıyorum her işlem yapıyorum ama olmadık zamanda yeniden başlıyor donduktan sonra.
Galaxy M
Acaba sizin yüklediğiniz bir uygulama mı sorun çıkartıyor?
M31DONMA
Active Level 2
Galaxy M
Telefonu komple sıfırladım açılışta WiFi soran yerde telefonum yeniden başladı. Uygulamalardan kaynaklı olduğunu düşünmüyorum.
Anonymous
Not applicable
Galaxy M
Hard reset mi attiniz
M31DONMA
Active Level 2
Galaxy M
Yes **bleep** efendim ama bana mısın demedi yine devam ediyor sorun m31 bir güncelleme yollasa iyi olacak
M31DONMA
Active Level 2
Galaxy M
Efendim Hard dediğiniz olay güç tuşu ve ses açma ile atılan degilmi onu denemedim ama o şekilde recovery ekranına gelemiyor telefon şuan tekrar deniyorum.