cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

M31, Android12, Pil _v2

(Topic created on: 05-15-2022 07:45 AM)
214 Views
SmllFth
Active Level 3
Options
Galaxy M

Kötü 12 güncellemesi sonrasında pil tüketimi -kullananlarca malumdur- epey arttı. Merak ettiğim şey "CameraLightSensor" uygulaması bende çok fazla şarj tüketiyor. Örneğin bugünkü tüketimi %10 az değil yani. Sizde böyle bir sorun var mı yoksa bende farklı bir durum mu var onu netleştirelim istiyorum.

*Telefon güncelleme sonrasında çok hantal olduğu için zaten sıfırladım.

Ne saçma sapan bir site bir önceki gönderime yorum yazanlara cevap veremiyorum. Bunun sebebi nedir?

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
Tosunpaşa
Active Level 10
Galaxy M

Members uygulamasından bu sorunlar için hata raporu göndermen lazım ayrıca belirli bir saat sonra ya da çözüm oluşan postları yanıtlara engelliyolar.

View solution in context

5 Comments
Galaxy_S21_FE
Active Level 4
Galaxy M
Bende en fazla tüketen sosyal medya uygulamaları
hasko
Active Level 3
Galaxy M
Telefonda otomatik yeniden başlatma özelliği varsa onu aç telefonu kullanmadığın zaman gece saatleri gibi saate ayarla sabah kalktığında telefonunu aç kullan biraz daha az tüketir.
SmllFth
Active Level 3
Galaxy M
Tükenmez kardeş. Kullanıyorum zaten ama onunla ilgili bir sorun değil. Siz de sorun var mı yok mu onu öğrenmek istedim sadece.
hasko
Active Level 3
Galaxy M
Bende aldım güncellemeyi eskisinden daha fazla tüketim var arka planda çok uygulma çalışıyor.
Solution
Tosunpaşa
Active Level 10
Galaxy M

Members uygulamasından bu sorunlar için hata raporu göndermen lazım ayrıca belirli bir saat sonra ya da çözüm oluşan postları yanıtlara engelliyolar.