cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

M30s

(Topic created on: 04-01-2022 08:45 AM)
141 Views
lamaraxxx
Beginner Level 2
Options
Galaxy M

Merhaba, telefonum bir anda döndü ve yeniden başlattı, sonra tekrar tekrar bu gerçekleşti. M30S, fabrika ayarlarına dondurdum bir çok şey yaptım ancak olmuyor. 

2 Solutions

Accepted Solutions
Solution
MehmetYalcn
Expert Level 5
Galaxy M
Batarya ya da anakartta sorun olabilir Burdan yardım al bölümünden pil ve diğer donanım testlerini yapın Duruma göre en yakın bir Samsung yetkili servisine başvurun 444 77 11 müşteri hizmetlerini arayıp uzaktan erişimle telefonun kontrol edilmesini sağlayabilir ya da yardım aldan Samsung Membersa hata raporu da gönderebilirsiniz

View solution in context

0 Likes
Solution
Anonymous
Not applicable
Galaxy M
Merhaba
Garanti belgesi ile birlikte cihazı Samsung yetkili servis merkezine teslim etmeniz gerekiyor

View solution in context

0 Likes
3 Comments
Solution
MehmetYalcn
Expert Level 5
Galaxy M
Batarya ya da anakartta sorun olabilir Burdan yardım al bölümünden pil ve diğer donanım testlerini yapın Duruma göre en yakın bir Samsung yetkili servisine başvurun 444 77 11 müşteri hizmetlerini arayıp uzaktan erişimle telefonun kontrol edilmesini sağlayabilir ya da yardım aldan Samsung Membersa hata raporu da gönderebilirsiniz
0 Likes
Solution
Anonymous
Not applicable
Galaxy M
Merhaba
Garanti belgesi ile birlikte cihazı Samsung yetkili servis merkezine teslim etmeniz gerekiyor
0 Likes
Fahribaba
Beginner Level 2
Galaxy M
Bi sorunum varda yardımcı olursanız sevinirim
0 Likes