cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

M30s

(Topic created on: 05-23-2021 10:28 PM)
152 Views
UçanTosbağa
Active Level 6
Options
Galaxy M

M30s güncel yazılımda telefondaki mobil internetimi mobil hotspot ile paylaşıma açtığımda telefonlar bağlanıp internetimi kullanabilirken laptoplar bağlanıyor ama interneti kullanamıyor. "Bağlı, internet yok" uyarısı ile karışılaşıyorum. İnternetimi Bluetooth veya şarj kablosu ile laptopa aktarmaya çalıştığımda da ya bağlanmıyor ya da internet yok/kullanılamıyor diyor. Diğer güncel M30s kullanıcılarından deneyen varsa yazabilir mi acaba? Eğer sorun bende ise garantiye vermem gerek :( Telefonu 2 kez sıfırladım düzelmedi. Diğer telefonlar bağlanırken laptopların bağlanamaması sanki yazılımsal bir engel varmış gibi hissettiriyor bana ama bilemiyorum. Neredeyse tüm özellikleri aynı olan M21 ile aynı laptoplara internet paylaştığımda sıkıntısız kullanabiliyor. 

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
XdaDevelopers
Expert Level 3
Galaxy M
Operatörünüzü arayıp telefon hattının internetini hotspot paylaşımına actirin

Türkcell de kendi internetini hotspot diye ayrı paket ile satıyordu.eskiden böyle birşey yoktu operatörler hotspot olayını devreye soktu

View solution in context

2 Comments
Solution
XdaDevelopers
Expert Level 3
Galaxy M
Operatörünüzü arayıp telefon hattının internetini hotspot paylaşımına actirin

Türkcell de kendi internetini hotspot diye ayrı paket ile satıyordu.eskiden böyle birşey yoktu operatörler hotspot olayını devreye soktu
UçanTosbağa
Active Level 6
Galaxy M
Teşekkürler hocam bi deneyeyim :)
0 Likes