cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

M30s

(Topic created on: 05-20-2020 05:35 AM)
99 Views
Mehmet10
Active Level 6
Options
Galaxy M

merhabalar. M30s kullananlar memnun musunuz ?

artıları ve eksileri nedir size göre?
11 Comments
OverWatch
Active Level 5
Galaxy M
Gayet memnunum
0 Likes
SRHTCKMK
Active Level 6
Galaxy M
memnunum 1aydir kullaniyorum fp telefonu bence
0 Likes
Anonymous
Not applicable
Galaxy M
fiyat performans ürünü ben çok memnunum
0 Likes
forSM
Active Level 3
Galaxy M
Note ve S serisi alınmayacak ise A serisinden şaşmamak gerektiğini öğreten bir model oldu benim için. İlk şoku güvenli klasörün yer almaması ve yüklenemiyor olmasında yaşadım. Sıradan bir duruma cihazda yer verilmeyeceği akla gelmediği için bu yönde özellikle bir araştırma yapmadım. (Bu durum alım tercihimi etkileyecek bir durum idi.) Batarya kapasitesi 6000 mHa ancak öyle 3000 mHa'lik cihazları kullanım süresiyle ikiye katlıyor gibi bir durum da yok. Gündüz ortalama %40 gece ortala %15 ekran parlaklığıyla konum kapalı mobil veri veya wifiden biri açık halde kişisel kullanıma (burası önemli kullanıma göre değişir) bağlı olarak tam dolu batarya ortalama 22 saat kullanılabiliyor. Fena değil, çok süper de değil. 2000 altı alınabilecek bir cihaz ama duygusal bir tanımlamayla buram buram üvey evlat muamelesi hissedilen bir seri / model. Android 10 güncellemesini bekliyorum. Bakalım o zaman, android 10 ile gelmesi beklenen ama bu modelde yer almayan ne gibi kısıtlamalarla karşışacağız?
0 Likes
KUDRETT
Active Level 7
Galaxy M
süper a serisine tas çıkarır al kullan
0 Likes
kutolo
Active Level 5
Galaxy M
Ne yazık ki 2-3 dk telefon konuşmasında ve 5 dk kadar Chrome kullanımında dahi kulağı yakacak kadar ısınıyor.
0 Likes
BySeyyah
Beginner Level 2
Galaxy M
Ben yaklaşık 1 aydır kullanıyorum kişisel youtube kanalımda oyun paylaşımı ve testleri yapıyorum, telefondan genel olarak memnunum, bu fiyata bu performansı göreceğimi tahmin bile edemezdim, pubg Mobil ağırlıklı oyunlarımda ortalama kayıt almam dahil 7 saat oyun süresi veriyor.
0 Likes
erdemusta
Active Level 1
Galaxy M
m30 s kullanıyorum Zil sesi ve şarjı haricinde herşeyi güzel memnunum 6000 mah batarya günü çıkarsa da memnun değilim ses yarıdan yukarı açınca haporler patlicak gibi cızırtı yapıyor ekran kalitesi tasarım kamera hız olarak muhteşem parasına göre güzel cihaz
0 Likes
ykizil
Active Level 1
Galaxy M
bende yeni aldım 1 gün zor gidiyor siz sorunu çözebildiniz mi aynı sorun var benim telefonda