cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

M30s sim ağda kayıtlı değil sorunu

(Topic created on: 07-20-2021 09:50 PM)
126 Views
ElifMaya
Active Level 7
Options
Galaxy M

Merhaba, yaklaşık 1 haftadır telefonda konuşurken, konuşma yarıda kesiliyordu. Görüşme esnasında saniyelik de olsa sim ağda kayıtlı değil hatası alıyorum. Sorun neden kaynaklanıyor olabilir?

Telefonum Samsung Türkiye garantili, spot ya da kaçak değil. (Onlarda bu tarz hatalar, imei silindiği için olabiliyor.)
5 Comments
37YearS10Plus
Active Level 8
Galaxy M
Merhaba,
geçmişte ben de buna benzer bir sorunla karşılaşmıştım.Karti çıkarıp chip bölümünü yumuşak kuru bir bez ile silin bir daha takın,kartın tam oturduğundan emin olun.
ElifMaya
Active Level 7
Galaxy M
Deneyeceğim. Gün içinde hiç olmuyor. Sadece görüşme sırasında oluyor. Umarım çözülür.
01a65
Expert Level 2
Galaxy M
Merhaba iyi bayramlar
Cihazda tekniksel bir
Sorun olma ihtimali var
Ben cihazı sıffırlamanızı
Öneriyorum fabrika ayarlarına
Sıffırla kısmından cihazı sıffırla
ElifMaya
Active Level 7
Galaxy M
Umarım yazılımsaldır. Teşekkürler.
Solution
Karasu
Moderator
Moderator
Options
Galaxy M

Merhaba ElifMaya,

Cihazınıza farklı bir sim kart takarak denemenizi öneririz. Yaşadığınız durum devam ederse incelememiz için Samsung Members uygulaması üzerinden bize hata raporu göndermenizi rica ederiz. Samsung Members ekibi, cihazınızın yazılımı üzerinden kontrol ederek, uygulama üzerinden size dönüş yapacak. Samsung Members uygulaması üzerinden, aşağıdaki linkte yer alan adımları takip ederek, hata raporu gönderebilirsiniz.

https://publish.samsungsimulator.com/simulator/4d6a7070-2a73-47d6-8502-af588714f001/#!topic/yard%C4%...

Teşekkürler.
MOD

0 Likes