cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

M30s Kendini Yeniden Başlatma

(Topic created on: 08-30-2022 06:49 PM)
90 Views
Cem35
Active Level 6
Options
Galaxy M

Arkadaşlar merhaba, M30s telefonum durup dururken cebimdeyken kendine kendine yeniden başlatmaya çalışıyor. Samsun Galaxy M30s ekranında donup kalıyor. Uzun bir süre bu ekran kalmış olmalı ki bacağımda sıcaklık hissettim. Alev topuna dönmüş. Ses kısma ile kapatma tuşana basılı tutunca gidip geliyor ama yine açılmıyor. Yarım saat uğraşmalarım sonucu açabildim ama biraz önce yine yaptı. Zar zor açabildim yine. Ne yapmam gerekiyor. Exynos 9611 işlemcili telefonlarda yapıyormuş genel olarak. Resetlesem düzelir mi?

6 Comments
Anonymous
Not applicable
Galaxy M
Merhaba Samsung yetkili servis Samsung müşteri hizmetleri 444 77 11 Arayabilirsiniz Teşekkürler.😊
0 Likes
Galaxy M
Ben de A50 kullanıyorum, aynı durum bende de var malesef. Güncelleme falan yapmış mıydınız?
0 Likes
Cem35
Active Level 6
Galaxy M
En son ki yazılım güncellemesini kullanıyorum.
0 Likes
Galaxy M
Son gelen güncellemeyi yaptıktan sonra oluştu bende yeniden başlama sorunu.
0 Likes
Solution
MehmetYalcn
Expert Level 5
Galaxy M

Evet resetleyince düzelme ihtimali var Düzelmezse burda destek > tanılama bölümünden donanım testlerini yapın ve duruma göre bir Samsung yetkili servisine başvurun gerekli testlerden sonra ilgili işlem yapılacaktır 

0 Likes
Cem35
Active Level 6
Galaxy M
Klasik cevapları kabul olarak gören sistem çok komik. Bu sorun genel bir sorun exynos 9611 e sahip cihazlarda. Bir güncelleme yayınlayıp düzeltmek zor olmamalı??
0 Likes