cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

M30s Gps Sorunu

(Topic created on: 04-09-2022 02:16 PM)
151 Views
yanoserg
Active Level 2
Options
Galaxy M

Ben buranın işleyişini anlamadım cidden. Telefonumla alakalı bir sorun hakkında başlık açıyorum, gereksiz bi mod cevabıyla konu kilitleniyor ne cevap ne düzenleme yapilabiliyor. Sorunumu tekrar ekliyorum, daha önce açılan başlıklarda işe yaramayan aç kapa sıfırlama gibi alakasız çözümler sunmayın modlar. Yaramıyor güzel kardeşim, sıfırlamayla olmuyor. Ayrıca hata raporu alınca da bişey olmuyor çünkü her şey düzgün çalışıyor gibi görüyor sistem, yani veri var uydu sinyalini alıyor ama geziyor, stabil bi bağlantı yok. Apple kardeşimin 15 yıllık iPhone'una bugün bile daha fazla ilgi alaka gösteriyor. Burda yalandan destek veriyormuş gibi yapmanıza gerçekten ihtiyacım yok. 

Memberstaki yerli ve yabancı başlıklara da konu olmuş bu saçmalık hakkında artık Samsung bir çözüm falan sunarsa memnun oluruz. Telefon uyduları görmüyor, geç görüyor, bağlantı koparıyor vs vs.. elimden gelse gps antenlerini bulup ben buradayım diye haykıracağım ama onu suanlik yapamam. 😕 Aaa öyle mi çok üzüldük, hemen bi uzaktan destek kaydı açalım da ayarlara girip konumu aç kapa yaptıracak özel eğitimli bir arkadaş yönlendirelim size demekten başkaaa heh bi de şey var, tabiki istediğiniz her zaman servise gönderebilirsiniz telefonununuzu fakat siz tabi hiç kullanmamak için alıp bir köşede beklettiginiz için bunu içinde önemli bilgi belge uygulama vs yoktur ama yine de sıfırlanacak haberiniz olsun, o kadar veriyi uygulamayi falan yedekleyip uğraşırım diyosaniz biz yine de bi kullanıcı hatası bulur geri veririz merak etmeyin" demenizi istemiyorum. Aynı konuda çok sayıda kullanıcı şikayet ederken bu bir tesadüf olamaz dimi? Eğer merdivende çarpışsak ve yerdeki kitapları toplarken gözlerimizin içine bakıp aaa ilkokuldan kamil deseniz tesadüf olurdu mesela. Sevgiler. 

2 Comments
Princee90
Active Level 8
Galaxy M

Ancak hata raporu göndermekten başka seçenek yok zaten. Samsungun gerekli yazılımı sunabilmesi için incelemesi gerekiyo bu da hata raporuyla olabilir. 

0 Likes
yanoserg
Active Level 2
Galaxy M
Size yazılım mı sundular? Hata raporununu alıp -hmm demek öyle bakışlarıyla incelediklerini biliyordum ben. Yine de göndereyim belki bi muzice olur. 😕
0 Likes