cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

M30s 9-10 Ekim 2021 güncellemesinde sorun var

(Topic created on: 10-10-2021 10:08 PM)
119 Views
Battlestar
Beginner Level 3
Options
Galaxy M

Merhaba.

Son güncelleme sonrası normal arama esnasında ses tekrarlanması sorunu ortaya çıktı. İşin ilginç tarafı güncellenmiş M30s'te olmuyor bu ses tekrarlanması. Karşı tarafta oluyor bu durum. 3 farklı telefon( hepsi farklı marka) aranarak denendi ve durum yine aynı. Tekrar edeyim; M30s kullanan tarafta olmuyor bu durum, karşı tarafta oluyor. Karşı taraf sürekli kendi sesini duyuyor. Whatsapp aramasında ise böyle bir durum yok. Çok muhtemelen son güncellemede sorun var.

6 Comments
Solution
ugurfeyyaz
Active Level 4
Galaxy M
Merhaba ben de aynı sorun oldu. WiFi araması kullanıyordum şimdilik kapatınca düzeldi.
Battlestar
Beginner Level 3
Galaxy M

Çok teşekkürler tavsiyen için, işe yaradı. Ama bu özellik haliyle kullanılamaz duruma geldi. Yani Samsung'un M30s için düzeltme yaması çıkarması lazım.

ugurfeyyaz
Active Level 4
Galaxy M
Rica ederim. Benim de sürekli kullandığım bir özellikti, hem şarj hem de ses kalitesine önemli ölçüde etki ediyordu. Umarım düzeltilir yakında zamanda.
TaYLaN06
Expert Level 1
Galaxy M
Ben güncelledikten sonra öyle durumla karşılaşmadım, galiba cihazdan cihaza değişiyor bu 🤔
0 Likes
Solution
RecepF
Expert Level 5
Galaxy M
Arama sorunları giderme
👇
https://r2.community.samsung.com/t5/Samsung-Members/Arama-sorunları-giderme/td-p/8972040

* Mikrofona, hoparlöre veya alıcıya toz veya yabancı madde girerse, cihazın sesi azalabilir  veya bazı özellikler çalışmayabilir Tozu veya yabancı maddeleri sivri bir cisimle çıkarmaya  çalışırsanız, cihaz hasar görebilir ve görünümü etkilenebilir 

Bilgilendirme amaçlıdır 👆 Samsung tarafından önerilen

Bu uygulama üzerinden Hata raporu gönderin derim bu sorunu yaşayan arkadaşlar varsa onlarda aynı şekilde gönderirse dikkate alınır
0 Likes
01a65
Expert Level 2
Galaxy M
Karşı tarafı tarafın Cihazı bozuk olabilir
0 Likes