cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

M30S SD KART OKUMUYOR VE PARMAK İZİ ÇENTİK KISMI

(Topic created on: 05-06-2020 01:40 AM)
427 Views
SERDARPOLAT
Active Level 1
Options
Galaxy M

10 gün önve aldım cihazı M30S sd kart okuyordu sonra okumadı diğer cihazıma taktım bir başka cihaza taktım okuyor fakat M30S de görünmüyor.

Ve M30S olan arkadaşlarda parmak izi okuma bölümünde çentik gibi bi boşluk varmı sizdede böyşe parmağı koyduğun zaman alta doğru hafif zaten bastırdınmı içine girmiş gibi parmak kesiyor gibi hissi var yani orjinalindemi acaba yoksa sorunlumu bu anlamadım yani şu telefonu aldık pişman olmaya az kaldı..
0 Likes

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
Yeşil
Moderator
Moderator
Options
Galaxy M

Merhaba SERDARPOLAT,

Ben Yeşil, Samsung Forum moderatörüyüm. Öncelikle, böyle bir sorun yaşadığınız için üzgünüm. 

Bu durumda; Uygulamalar > Ayarlar > Genel Yönetim > Sıfırla > Fabrika Ayarlarına Dön menüsel işlemini deneyebilirsiniz. Bu işlemi uyguladığınızda, kişisel verileriniz silinmez ve indirilen uygulamaların ayarları etkilenmez. Telefonunuz güvenlik, dil ve hesap ayarları dışında, varsayılan ayarlarına sıfırlanır. Zil sesi ve Rahatsız Etme ayarlarınız gibi telefonunuzda yaptığınız tüm kişiselleştirmeler silinecektir.

Yaşadığınız durum devam eder ise, cihazda sıfırlama işlemi deneyebilirsiniz. İşlem için cihazın dahili h​afızasında bulunan rehber, resim, müzik, video vb. önemli dosya​larınızı yedek aldıktan sonra cihazdan, sim kart ve hafıza kartını çıkartınız. Daha sonra; Ayarlar > Genel Yönetim > Sıfırla > Fabrika Ayarlarına Sıfırla diyerek cihazınızı, fabrika ayarlarına geri döndürebilirsiniz.

Bilgileri yedeklemenin iki yolu vardır;

1. Ayarlar > Hesaplar ve Yedekleme > Samsung Cloud > Bu Telefonu Yedekle bölümüne bastığınızda, Samsung bulut hesabınıza verileriniz yedeklenmiş olacaktır.
2. Aşağıdaki link üzerinden bilgisayarınıza, Samsung Smart Switch programını indirerek, data kablosu ile verilerinizi, bilgisayarınıza yedek alabilirsiniz.

target=_blanktarget=_blankhttps://www.samsung.com/tr/support/smart-switch/

Teşekkürler.

MOD

View solution in context

0 Likes
3 Comments
Galaxy M
Sd kart markasından kaynaklı olabilir bende samsung hafıza kartı var herhangi bir sorun yaşamadım. Parmak izi kısmı ise bahsettiğiniz gibi bir durum yok bende
0 Likes
SERDARPOLAT
Active Level 1
Galaxy M
Teşekkür ederim yorumun için bi göstereyim bayiye bide bakayım başka bi telefona yoksa garanti yolu görünüyor
Solution
Yeşil
Moderator
Moderator
Options
Galaxy M

Merhaba SERDARPOLAT,

Ben Yeşil, Samsung Forum moderatörüyüm. Öncelikle, böyle bir sorun yaşadığınız için üzgünüm. 

Bu durumda; Uygulamalar > Ayarlar > Genel Yönetim > Sıfırla > Fabrika Ayarlarına Dön menüsel işlemini deneyebilirsiniz. Bu işlemi uyguladığınızda, kişisel verileriniz silinmez ve indirilen uygulamaların ayarları etkilenmez. Telefonunuz güvenlik, dil ve hesap ayarları dışında, varsayılan ayarlarına sıfırlanır. Zil sesi ve Rahatsız Etme ayarlarınız gibi telefonunuzda yaptığınız tüm kişiselleştirmeler silinecektir.

Yaşadığınız durum devam eder ise, cihazda sıfırlama işlemi deneyebilirsiniz. İşlem için cihazın dahili h​afızasında bulunan rehber, resim, müzik, video vb. önemli dosya​larınızı yedek aldıktan sonra cihazdan, sim kart ve hafıza kartını çıkartınız. Daha sonra; Ayarlar > Genel Yönetim > Sıfırla > Fabrika Ayarlarına Sıfırla diyerek cihazınızı, fabrika ayarlarına geri döndürebilirsiniz.

Bilgileri yedeklemenin iki yolu vardır;

1. Ayarlar > Hesaplar ve Yedekleme > Samsung Cloud > Bu Telefonu Yedekle bölümüne bastığınızda, Samsung bulut hesabınıza verileriniz yedeklenmiş olacaktır.
2. Aşağıdaki link üzerinden bilgisayarınıza, Samsung Smart Switch programını indirerek, data kablosu ile verilerinizi, bilgisayarınıza yedek alabilirsiniz.

target=_blanktarget=_blankhttps://www.samsung.com/tr/support/smart-switch/

Teşekkürler.

MOD

0 Likes