iptal
Sunun için bulunan sonuçlar gösteriliyor: 
Bunun yerine şunu ara: 
Şunu mu demek istediniz? 

Orijinal konu:

M23

(Konunun oluşturulma tarihi: 06-29-2022 03:32 PM)
ugursuz
Active Level 1
Seçenekler
Galaxy M

M23 kullanıyorum 5 para etmez 3 günlük telefon günde 4 veya daha fazla kendiliğinden kapanıyor

1 Çözüm


Kabul Edilen Çözümler
Çözüm
Karasu
Moderator
Moderator
Seçenekler
Galaxy M

Merhaba ugursuz,

 

Bu durum için cihazda sıfırlama işlemi deneyebilirsiniz. İşlem için cihazın dahili h​afızasında bulunan rehber, resim, müzik, video vb. önemli dosya​larınızı yedek aldıktan sonra cihazdan, sim kart ve hafıza kartını çıkartınız. Daha sonra; Ayarlar > Genel Yönetim > Sıfırla > Fabrika Ayarlarına Sıfırla diyerek cihazınızı, fabrika ayarlarına geri döndürebilirsiniz. Yedekleme ve sıfırlama işlemini denemenize rağmen aynı durum devam ediyorsa, cihazınızın kontrol edilebilmesi için lütfen en yakın Samsung yetkili servis merkezini ziyaret ediniz. Servis iletişim bilgilerine, aşağıdaki link üzerinden ulaşabilirsiniz.

 

https://www.samsung.com/tr/support/service-center/

 

Bilgileri yedeklemenin iki yolu vardır;

 

1. Verilerinizi Microsoft OneDrıve'a yedekleyebilirsiniz. Ayarlar > Hesaplar ve Yedekleme > Samsung Cloud > Ekranın sağ üst köşesinde üç nokta > OneDrıve ile bağlan > Koşulları kabul edip bağlan > Hesapları Bağla > Mevcut Hotmail hesabı ve şifresini girin > Kabul et > Hesaplar Bağlanıyor yazısı gelecektir. İleri öğesine dokunduktan sonra kurulum işlemleri tamamlanmış olacaktır.


2. Aşağıdaki link üzerinden bilgisayarınıza, Samsung Smart Switch programını indirerek, data kablosu ile verilerinizi, bilgisayarınıza yedek alabilirsiniz.

 

https://www.samsung.com/tr/support/smart-switch/

 

Not:

 

• Cihaz içerisinde yer alan Güvenli Klasör uygulamasını kullanıyorsanız eğer, cihaz verilerinden ayrı olarak yedeklemeniz gerekecektir.

 

• Güvenli Klasörün yedekleme özelliği, 2021'den beri piyasaya sürülen Android R OS tabanlı Samsung mobil cihazlarında artık mevcut değildir. Her uygulamanın Smart Switch veya yedekleme özelliğini kullanarak gerekli verileri yedeklemeniz önerilir.

 

Yedeklemelerin görselli anlatımlarına link üzerinden ulaşabilirsiniz;

 

https://www.samsung.com/tr/support/mobile-devices/how-can-i-back-up-my-mobile-phone/

 

Teşekkürler.
MOD

Çözümü orijinal iletide görüntüle

13 Yorum
Jubei
Active Level 10
Seçenekler
Galaxy M
Merhaba.
Kendiğilinden kapanıyorsa telefonda bir sorun var demektir, yok eğer yeniden başlıyor ise o zaman Yeniden Başlatma ayarlarını kontrol edin lütfen.
0 Övgü Puanı
ugursuz
Active Level 1
Seçenekler
Galaxy M
Yeniden başlıyor bakalım artık sonuç ne olacak
0 Övgü Puanı
A53_5G
Active Level 2
Seçenekler
Galaxy M
Merhaba
Bende M23 kullanıyorum dediğiniz gibi bende de kendi kendine kapanıp açılma durumu söz konusu. Kendinden başlama ayarları ile alakası yok. Kapalı olduğu halde aynı şekilde sıkıntılar devam ediyor. Cihazı fabrika ayarlarına sıfırladım yine kendi kendine kapanıp açılma durumu devam ediyor düzelmedi arada bir donma kasma var. ilgili hata raporu olarak Samsun nember uygulamasından hata raporu gönderdim Bununla ilgili çözüm odakli bir bilgi yok. Büyük ihtimal yazılımsal bir sorun olarak düşünüyorum. Eğer yazılımsal bir sorun değilse donanımsal Kronik bir sıkıntısı var bu telefonun. Bir arkadaşımla da aynı telefondan var onda da aynı sıkıntılar var. Güncelleme ile İnşallah düzelir yoksa Paramızla rezil olmak böyle birsey yeni çıkan bir telefonda böyle problemler olması Samsung un telefonlarını önemsemeden nasil piyasaya sürdüğünün bir göstergesi...
0 Övgü Puanı
ugursuz
Active Level 1
Seçenekler
Galaxy M
Dediğin gibi paranla nasıl rezil olursun diye sorsalar samsung m23 alın diyeceğim :))
A53_5G
Active Level 2
Seçenekler
Galaxy M
Durmadan kapanıyor hala Screenshot_20220629-160205_Samsung Members.jpgScreenshot_20220629-154321_Samsung Members.jpg
0 Övgü Puanı
A53_5G
Active Level 2
Seçenekler
Galaxy M
Durmadan hata raporu gönderiyorum ama çözüm sıfır
0 Övgü Puanı
A53_5G
Active Level 2
Seçenekler
Galaxy M
M23 olan arkadaşım dün Samsung yetkili servise gitmiş. Açılıp kapanma sorununu arada bir donma yavaşlama ve ısınma sorununu anlatmış yazılım atmışlar. Şuan kullanıyor aynı sıkıntılar hala devam ediyor diyor
0 Övgü Puanı
ugursuz
Active Level 1
Seçenekler
Galaxy M
Bela aldık elimizle olmadı iade edeceğim
0 Övgü Puanı
A53_5G
Active Level 2
Seçenekler
Galaxy M
Dostum sende başka sıkıntılar var mı açılıp kapanmanin haricinde gördüğün dikkatini çeken?
0 Övgü Puanı