iptal
Sunun için bulunan sonuçlar gösteriliyor: 
Bunun yerine şunu ara: 
Şunu mu demek istediniz? 

Orijinal konu:

M23

(Konunun oluşturulma tarihi: 06-29-2022 04:26 PM)
ugursuz
Active Level 1
Seçenekler
Galaxy M

M23 kullanıyorum 5 para etmez 3 günlük telefon günde 4 veya daha fazla kendiliğinden kapanıyor

13 Yorum
ugursuz
Active Level 1
Seçenekler
Galaxy M
Şimdilik program donmalar oluyor moov mesela turkcell bunlarda bile sıkıntı veriyor
m23_5g
Active Level 1
Seçenekler
Galaxy M
Aynen kasmalar takılmalar bende de oluyor Onun haricinde YouTube Instagram gibi çok basit uygulamalara girdiğimde sanki telefonla oyun oynuyormuşum gibi aşırı derecede ısınıyor sanki telefonda Snapdragon 750g yok koymamışlar herhalde ondan sanırım bu donmalar takılmalar ısınmalar :)
0 Övgü Puanı
TeknoB
Active Level 10
Seçenekler
Galaxy M
Samsung bazı cihazlarında baya kronik sorunları var ama gelde anlat
Çözüm
Karasu
Moderator
Moderator
Seçenekler
Galaxy M

Merhaba ugursuz,

 

Bu durum için cihazda sıfırlama işlemi deneyebilirsiniz. İşlem için cihazın dahili h​afızasında bulunan rehber, resim, müzik, video vb. önemli dosya​larınızı yedek aldıktan sonra cihazdan, sim kart ve hafıza kartını çıkartınız. Daha sonra; Ayarlar > Genel Yönetim > Sıfırla > Fabrika Ayarlarına Sıfırla diyerek cihazınızı, fabrika ayarlarına geri döndürebilirsiniz. Yedekleme ve sıfırlama işlemini denemenize rağmen aynı durum devam ediyorsa, cihazınızın kontrol edilebilmesi için lütfen en yakın Samsung yetkili servis merkezini ziyaret ediniz. Servis iletişim bilgilerine, aşağıdaki link üzerinden ulaşabilirsiniz.

 

https://www.samsung.com/tr/support/service-center/

 

Bilgileri yedeklemenin iki yolu vardır;

 

1. Verilerinizi Microsoft OneDrıve'a yedekleyebilirsiniz. Ayarlar > Hesaplar ve Yedekleme > Samsung Cloud > Ekranın sağ üst köşesinde üç nokta > OneDrıve ile bağlan > Koşulları kabul edip bağlan > Hesapları Bağla > Mevcut Hotmail hesabı ve şifresini girin > Kabul et > Hesaplar Bağlanıyor yazısı gelecektir. İleri öğesine dokunduktan sonra kurulum işlemleri tamamlanmış olacaktır.


2. Aşağıdaki link üzerinden bilgisayarınıza, Samsung Smart Switch programını indirerek, data kablosu ile verilerinizi, bilgisayarınıza yedek alabilirsiniz.

 

https://www.samsung.com/tr/support/smart-switch/

 

Not:

 

• Cihaz içerisinde yer alan Güvenli Klasör uygulamasını kullanıyorsanız eğer, cihaz verilerinden ayrı olarak yedeklemeniz gerekecektir.

 

• Güvenli Klasörün yedekleme özelliği, 2021'den beri piyasaya sürülen Android R OS tabanlı Samsung mobil cihazlarında artık mevcut değildir. Her uygulamanın Smart Switch veya yedekleme özelliğini kullanarak gerekli verileri yedeklemeniz önerilir.

 

Yedeklemelerin görselli anlatımlarına link üzerinden ulaşabilirsiniz;

 

https://www.samsung.com/tr/support/mobile-devices/how-can-i-back-up-my-mobile-phone/

 

Teşekkürler.
MOD