cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

M21 uygulama yükleme hatası

(Topic created on: 10-01-2022 12:18 AM)
300 Views
ladeg
Active Level 1
Options
Galaxy M

Telefonuma güncelleme gelmiş ve telefona uyumlu olmayan uygulama geldi. Bu uygulamayı uzun zamandır bekliyordum ama güncellemeden açılmadı. Güncelledikten sonra tekrar denedim ve aynı hatayla karşılaştım sorunun ne olduğunu bilen var mı? Hiçbir şey yükleyemiyorum.

image

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
Alfatürk
Expert Level 5
Galaxy M
Merhaba kardeşim,

Sistemsel bir hatadır o sebepten böyle bir hata alıyorsunuz aynı hatayı A10s cihazında veriyor başka good lock uygulamalarında

Maalesef one ui core olduğu için açmıyor (gozukmemesi gereken uygulama gözüküyor sistemsel kaynaklı ve sizde yükleme çalıştığında hata çıkıyor)

View solution in context

11 Comments
yalçın84
Active Level 7
Galaxy M
Merhaba. Telefonunuza uyumlu değil demiyor. Yükleme başarısız diyor. Yani intetnet veri hızınız düşük olabilir farklı bir internet ağına bağlanıp tekrar deneyin, ikinci yükleme yapmamasın sebebi de depolama alanı dolmuş olabilir. Kullanılmayan bir kaç uygulama varsa eğer onları silin ve bu uygulamayı tekrar yüklemeyi deneyin
ladeg
Active Level 1
Galaxy M
Hepsini denedim telefonumda 10 gb boş yer var kendi internetimden başka ev internetnetlerinden denedim ama olmadı.
yalçın84
Active Level 7
Galaxy M
Anladım. Uygulamada bir sorun var o zaman. Ara sıra kontrol edin tekrar yüklemeyi. Biliyorsunuz uygulamalar zaman zaman güncelleme alır iyileşme ye gidilir o zaman yükleme şansın olabilir
ladeg
Active Level 1
Galaxy M
Teşekkür ederim ve birde android seviyemi nereden göreceğim ?
yalçın84
Active Level 7
Galaxy M
Rica ederim . Android seviyeniz derken ? Onu anlayamadım. Sadece depolama alanını görebilirsiniz diye biliyorum. Ve bunun haricinde Android sürümüne bakmak isterseniz eğer ayarlar cihaz hakkında menüsünden yazılım bilgisi olan yerden görebilirsiniz
ladeg
Active Level 1
Galaxy M
Android sürümü diyecektim teşekkür ederim. 😅
yalçın84
Active Level 7
Galaxy M
Anladım onu demek istediğinizi. O yüzden not olarak onuda yazdım 🙂
ladeg
Active Level 1
Galaxy M
Çok teşekkür ederim 😊🤗