cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

M21 güncelleme sonrası ekran dönüyor

(Topic created on: 03-13-2022 05:45 AM)
141 Views
berdem
Beginner Level 2
Options
Galaxy M

18 şubat 2022 tarihinde samsung m21 model telefonumun yazılım güncellemesi yapıldı. 

Güncelleme sonrası youtube veya tarayıcı üzerinden tam ekran (yatay ekran) video izlerken 4 5 dakika sonra sanki ekran yenileniyor gibi birşey oluyor ve video ekranı küçülüyor yani dikeye dönüyor. 5 dakikada bir tekrar ekranı büyük yapmayla uğraşıyorum. Çok sinir bozucu bir olay bu. Başına gelip çözüm bulacak, yardım edecek biri varmı?
3 Comments
Anonymous
Not applicable
Galaxy M
Güvenlik güncellemesi mi? Yazılım güncellemesi mi? Yaptınız.?
berdem
Beginner Level 2
Galaxy M
Yazılım güncellemesi.
Solution
Manavgat
Moderator
Moderator
Options
Galaxy M

Merhaba berdem,

 

Bu durumda hata almış olduğunuz uygulamaların giriş şifrelerini kaydettikten sonra Ayarlar > Uygulamalar > Hata aldığınız uygulama  > Depolama > Veriyi Sil işlemini uygulamanızı rica ederiz. Durumun devamı halinde cihazda sıfırlama işlemi deneyebilirsiniz. İşlem için cihazın dahili h​afızasında bulunan rehber, resim, müzik, video vb. önemli dosya​larınızı yedek aldıktan sonra cihazdan, sim kart ve hafıza kartını çıkartınız. Daha sonra; Ayarlar > Genel Yönetim > Sıfırla > Fabrika Ayarlarına Sıfırla diyerek cihazınızı, fabrika ayarlarına geri döndürebilirsiniz.

Bilgileri yedeklemenin iki yolu vardır;
1. Verilerinizi Microsoft OneDrive'a yedekleyebilirsiniz. Ayarlar > Hesaplar ve Yedekleme > Samsung Cloud > Ekranın sağ üst köşesinde bulunan üç nokta > OneDrive ile bağlan > Koşulları kabul edip bağlan > Hesapları Bağla > Mevcut Hotmail hesabı ve şifresini girin > Kabul et > Hesaplar Bağlanıyor yazısı gelecektir. İleri ögesine dokunduktan sonra kurulum işlemleri tamamlanmış olacaktır.
2. Aşağıdaki link üzerinden bilgisayarınıza, Samsung Smart Switch programını indirerek, data kablosu ile verilerinizi, bilgisayarınıza yedek alabilirsiniz.

 

https://www.samsung.com/tr/support/smart-switch/

 

Yedeklemelerin görselli anlatımlarına link üzerinden ulaşabilirsiniz;

 

https://www.samsung.com/tr/support/mobile-devices/how-can-i-back-up-my-mobile-phone/

 

Teşekkürler.
MOD

0 Likes