cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

M21 Kapanma Sorunu

(Topic created on: 05-27-2021 01:51 AM)
1563 Views
Zehir34
Beginner Level 3
Options
Galaxy M

Yaklasik 4 aydir kullaniyorum . Daha once xiaomi kullaniyordum . Samsunga gecme sebebim daha genis teknik destek ve marka guvencesi ama yasamis oldugum sorunlar giderek artiyor . YouTube Music acikken altta Ibb cep trafik veya yandex navigasyona girdigimde telefon reset atiyor kendiliginden . Ayrica sistem yavaslamalar mevcut . Pil konusu zaten fiyasko 6000 mh lik bir batarya su gibi akip gidiyor ustelik surekli guc modunda kullaniyorum . Gunluk ekran surem 7 saati geciyor . Hem hiz hem batarya performansi icin aldim ama rezillik maalesef . Her kapandiginda telefon hata raporu gonderiyorum samsung members uzerinden ama daha bir care bulunamadi. Teknik servise birakin diyorlar ama yedek telefon destegi yok . Isimizi ne ile yapacagiz teknik servise verdigimiz zaman . Uzulerek soyluyorum pismanim. 

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
GFB_üyesi
Active Level 10
Galaxy M

Sıfırlama ve hata raporu gönderip, gelen bilgilere göre ilerliyorsan ve sorun yaşamaya devam ediyorsan, ürünü servise götürmen gerekiyor. Servisten yedek cihaz talep edebilirsin. Her servisin işlemleri farklı olabiliyor. 

Servis iletişim bilgilerine, aşağıdaki link üzerinden ulaşabilirsiniz ya da 444 77 11 arayarak servis koşulları hakkında bilgi alabilirsiniz.

https://www.samsung.com/tr/support/service-center/

View solution in context

2 Comments
furk4krts-A51
Active Level 6
Galaxy M
Bir aralar ben de oluyordu işlem fazlalığı olunca veya ısınınca telefon kendi kendini yeniden başlatıyor. Ben bir yerde güç tasarrufu modunu kapatınca düzeldiğini gördüm gerçekten düzeldi eğer güç tasarrufu modu kullanıyorsanız kapatıp denemenizi öneririm, gene sorun devam ederse samsung acconut üzerinden hesap yedeği alıp sıfırlayın.
Solution
GFB_üyesi
Active Level 10
Galaxy M

Sıfırlama ve hata raporu gönderip, gelen bilgilere göre ilerliyorsan ve sorun yaşamaya devam ediyorsan, ürünü servise götürmen gerekiyor. Servisten yedek cihaz talep edebilirsin. Her servisin işlemleri farklı olabiliyor. 

Servis iletişim bilgilerine, aşağıdaki link üzerinden ulaşabilirsiniz ya da 444 77 11 arayarak servis koşulları hakkında bilgi alabilirsiniz.

https://www.samsung.com/tr/support/service-center/