cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

M21 Instagram

(Topic created on: 03-29-2021 11:06 PM)
207 Views
HüseyinkM21
Active Level 4
Options
Galaxy M

Arkadaşlar M21 kullanıyorum ve instagram kullanırken veya kullanmaya çalışırken çok kasma ve donmalar oluyor kamera denen özelliği kullanamıyorum bile çok kasmaya başlıyor

Ne yapmam gerek nasıl düzelir yardımcı olabilir misiniz ??

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
Galaxy M
Androidin sorunlarından ne yazık ki kalite olarakta bayağı etkiliyor ama donma olup 2-3 saniyeden fazla sürüyorsa işlemciniz **bleep** olarak yetersiz kalıyordurki 2-3 gün m30s kullandım aynı işlemcili tek bir kere donduğuna denk gelmedim instagramın verilerini sil yapıp deneyin en son çare formatı denersiniz(çok rahatsız edici boyuttaysa)

View solution in context

0 Likes
3 Comments
CemKaraca
Active Level 7
Galaxy M
İnstagram kaynaklı olabilir ya da arka planda aktif işlemlerden.
Pil ayarlarından arka planda çalışan uygulamaları sınırlandırın bir de öyle deneyin. İnstagram verisini silin gibi uygulamaları denemişsinizdir.
0 Likes
Solution
Galaxy M
Androidin sorunlarından ne yazık ki kalite olarakta bayağı etkiliyor ama donma olup 2-3 saniyeden fazla sürüyorsa işlemciniz **bleep** olarak yetersiz kalıyordurki 2-3 gün m30s kullandım aynı işlemcili tek bir kere donduğuna denk gelmedim instagramın verilerini sil yapıp deneyin en son çare formatı denersiniz(çok rahatsız edici boyuttaysa)
0 Likes
yusufbkr
Active Level 7
Galaxy M
uygulamanın önbellegi sil telefonun hafıza tam dolu tutma o zama kasma yapmaz benim not 3 var 10 senelik kasma felan yapmıyor instagramda
0 Likes