cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

M21 Bluetooth

(Topic created on: 02-05-2022 09:45 AM)
197 Views
AhmetMert-SM-M215F
Active Level 9
Options
Galaxy M

Merhaba arkadaşlar geçenlerde Toyota Corolla 2015 araba da telefonu bluetooth ile bağlamak istedim ama bi türlü eşleşmedi bu bluetooth özellikleri ile mi alakalı yoksa versiyon ile mi alakalı m21 bluetooth özellikleri sadece LE yazıyor LE ne anlama geliyor daha önceki telefonumda A2DP yazıyordu o bile bağlanmamıştı eşleşmeme sebebi nedir?

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
Bakırçay
Moderator
Moderator
Options
Galaxy M

Merhaba ahmetmert,

Bu durum için Uygulamalar > Ayarlar > Genel Yönetim > Sıfırla > Ağ ayarlarını sıfırla seçilmelidir. Bu işlemi uyguladığınızda bağlantı ayarlarınızın logları sıfırlanacaktır. Daha önce bağlanmış olduğunuz Wi-Fi ağları, Bluetooth ağlarını telefon unutacaktır ve tekrar şifreleri girmek durumunda kalırsınız. Bu durumlar haricinde herhangi bir veri kaybı olmaz.​

Ayarlar > Uygulamalar > Sağ üst bölümdeki üç nokta ​> Sistem Uygulamalarını Göster > Bluetooth > Depolama > Veriyi Sil adımlarını uygulayabilirsiniz.

Sorunun devam etmesi halinde, farklı bir bluetooth cihaz ile deneme yapınız. Farklı cihaz ile bağlantıda sorun yaşanmıyorsa araçta sorun mevcuttur.

Teşekkürler.
MOD

View solution in context

0 Likes
4 Comments
Galaxy M
Maalesef sorun arabada olabilir
0 Likes
Galaxy M
J7 Pro bağlanıyor ama
0 Likes
ahmet_turğut
Expert Level 5
Galaxy M
Merhaba
Bu konu hakkında Samsung Müşteri hizmetlerini aramanızı ve bilgi almanızı tavsiye ediyorum
444 77 11
Solution
Bakırçay
Moderator
Moderator
Options
Galaxy M

Merhaba ahmetmert,

Bu durum için Uygulamalar > Ayarlar > Genel Yönetim > Sıfırla > Ağ ayarlarını sıfırla seçilmelidir. Bu işlemi uyguladığınızda bağlantı ayarlarınızın logları sıfırlanacaktır. Daha önce bağlanmış olduğunuz Wi-Fi ağları, Bluetooth ağlarını telefon unutacaktır ve tekrar şifreleri girmek durumunda kalırsınız. Bu durumlar haricinde herhangi bir veri kaybı olmaz.​

Ayarlar > Uygulamalar > Sağ üst bölümdeki üç nokta ​> Sistem Uygulamalarını Göster > Bluetooth > Depolama > Veriyi Sil adımlarını uygulayabilirsiniz.

Sorunun devam etmesi halinde, farklı bir bluetooth cihaz ile deneme yapınız. Farklı cihaz ile bağlantıda sorun yaşanmıyorsa araçta sorun mevcuttur.

Teşekkürler.
MOD

0 Likes