cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

M21 Android 12

(Topic created on: 05-27-2022 02:44 PM)
352 Views
AhmetMert-SM-M215F
Active Level 9
Options
Galaxy M

Genel inanışın aksine güncellemenin hiçbir şeye yaramadığının cevabını aldım dün gece. Acele etmeyecektim aslında yüklemek istemiyordum ama ahizeden ses kısık geliyor kulağıma ne yaptımsa ses yükseltemedim hatta members uygulamasındaki tanımlamalarda hoparlör testine girdiğimde görüşme sesinden daha da kısık ses çıkıyor 1 Aralık 2021 güvenlik güncellemesinden beri ses çok kısık ilk aldığım zamanlar ses çok iyi geliyordu sırf bu yüzden Android 12 yükledim ama hiçbir şey değişmedi yine ses kısık telefonu kulağımın içine sokuyorum resmen duyabilmek için özellikle gürültülü ortamlarda.

M21 için söylüyorum kamera hususunda değişen bir şey yok kalite yine aynı tek **bleep** birazcık tasarım bile diyemeyecem ufak tefek değişimler olmuş o kadar

Ses konusunda hoparlörden çıkan ses sanki biraz incelmiş gibi ama kalite olarak sanki biraz daha artmış

Bildirim paneli renk paleti filan duvar kağıdı renklerini alıyor hatta samsungun kendi uygulama ikonları bile o renkleri alabiliyor idare eder işte pek sevmedim

Pil konusu tartışılır ama sanki daha hızlı pil tükeniyor gibi olmuş

Köşeye yardım menüsü gibi erişilebilirlik için menü koymuşsunuz tamam da niye ses kontrol ol kaldırabilsem menüyü kaldıracam

Ekran canlanmış gibi doğal seçili olduğu halde biraz daha renkler canlı gibi duruyor

image

Bu seçenek düzelmiş açma kapama olmuyordu bu iyi

image

Bizde neden iki seçenek var yoksa 64gb depolama için mi böyle

image

Doepolama için değişiklik güzel olmuş artık hafıza kartını biçimlendirmek için 1000 dereden su getirmeyecez ayrıca çöp kutusu yanı başımızda

Yeni bir uygulama geldi Android 12 olunca Galaxy Bizz ne işe yaradığını bilmiyorum

Samsung kids artık aktif daha önce yoktu

Yine aynı şekilde pek göze çarpmayan küçük güzel değişiklikler var hepsi bu

Bu arada ben sadece bana yansıyanları yazdım varsa değişik bir şey göre buraya yorum yapabilirler
3 Comments
Furekant
Active Level 5
Galaxy M
Oyuarda performans ayni mi
Galaxy M
Ben pubg oynamam oyun olarak daha deneme yapmadım çok bir performans göstermeyecektir 45fps aldığın oyundan 60fps bekleme tabi
Furekant
Active Level 5
Galaxy M
Tamamdir ben brawl stars oynuyorum bazen.Pubg oynamiyorum neyse indirip bakicam performansa
0 Likes