cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

M20 güncelleme sonrası sorun

(Topic created on: 01-18-2020 12:53 PM)
712 Views
Spreyy
Active Level 4
Options
Galaxy M

Merhaba değerli forum üyeleri. Elimdeki cihaz M20 2.kez satın aldım diğerini denize düşürüp anakartını yaktım. Neyse asıl konu şu Kardeşimde de M20 var 2 ay önce bir güncelleme geldi ve onun cihazına Ekran Kaydı özelliği geldi. O güncelledikten birkaç gün sonra benim cihaz geldi bütün güncellemelerini yaptım ama aynı özellik benim cihazıma gelmedi. Üstelik dün Android 10 One UI core 2 güncellemesi gelmesine rağmen hala cihazımda aynı özellikler yok ne yapmalıyım

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
GFB_üyesi
Active Level 10
Galaxy M

M20 cihazında android 10 ile birlikte ekran yakalama özelliği gelmemiştir. Samsung Türkiyeye ait 1 adet m20 cihaz vardır. Büyük ihtimalle yurt dışı cihazlarına gelmiştir.

View solution in context

0 Likes
9 Comments
Anonymous
Not applicable
Galaxy M
Bu sorun değil kardeşiniz google playden bir program indirmiştir ve ekran kaydı oradan gözükebilir
Siz 2018 M20 mi kullanısunuz 2019 M20 mi ?
(Yani oreo pie ve 10 güncellemesi alan m20 mi yoksa pie 10 güncellemesi alan m20 mi)
Güncelmiyizde bakabilir misiniz?
0 Likes
Spreyy
Active Level 4
Galaxy M
Ayrıca güncelleme sonrası bildirim paneline gelen bi özellik program filan değil direk güncellemeden sonra geldi ona
0 Likes
Spreyy
Active Level 4
Galaxy M
2019 M20
0 Likes
Anonymous
Not applicable
Galaxy M
Zaten o program bildirim panelinde gösteriyo bak ss çekicem şimdi bi dk
0 Likes
Anonymous
Not applicable
Galaxy M
Bana android 10 gelmedi mesela (a30)
#D
Spreyy
Active Level 4
Galaxy M
böyle değil ama
0 Likes
Anonymous
Not applicable
Galaxy M
onun telefonu yanında ise fotoğraf atabilir misiniz
Spreyy
Active Level 4
Galaxy M
sorun çözüldü söylediğiniz gibiymiş
Solution
GFB_üyesi
Active Level 10
Galaxy M

M20 cihazında android 10 ile birlikte ekran yakalama özelliği gelmemiştir. Samsung Türkiyeye ait 1 adet m20 cihaz vardır. Büyük ihtimalle yurt dışı cihazlarına gelmiştir.

0 Likes