cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

M20 GÜNCELLEME

(Topic created on: 01-13-2020 06:49 PM)
2365 Views
O1peace
Active Level 3
Options
Galaxy M

Ya arkadaşlar telefonum hala kasım atı güvenlik yaması ile duruyor. Bu telefonlar ne zaman güncelleme alacak. Tamam hatalar gideriliyor tamam ama en azından güvenlik güncellemesi sunun. Moderatörler yazdığı zaman da yorumları göremiyoruz bu arada. Platformda belli bir zaman sonra yorumlar kapanıyor ve göremiyorum. Bunun sebebi nedir? Çok soru var aslında ama silinmesini istemiyorum gönderimin.

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
User0000004
Moderator
Moderator
Options
Galaxy M

Merhaba  O1peace,

Ben Turkuaz, Samsung Forum moderatörüyüm. M20 ürünü güvenlik güncellemesini üç ayda bir almaktadır. Yazılım sitemizden güncel  Sürüm AP, sürüm CP ve sürüm CSC olarak kontrol edebilirsiniz. Ürününüz için 16 Ocak 2020 - 16 Şubat 2020 tarihleri arasında yeni Q(Android 10)  sunulması planlanmaktadır. Yazılım güncelleştirme tarihleri, yapılan testlere göre değişiklik göstermektedir. Bu testlerden başarılı sonuç alınamadığı takdirde, güncellemeler ertelenmekte ya da iptal edilebilmektedir. Cihazlarımız için kontroller devam ettiğinden, ileriki tarihlerde listemizi kontrol etmenizi rica ederim. Listemiz sürekli güncelleniyor. Güncel yazılım listesine, aşağıdaki link üzerinden ulaşabilirsiniz.

http://www.guncelmiyiz.com/

Turkuaz_0-1578951217669.png

Teşekkürler.
MOD

View solution in context

10 Comments
Neco67
Active Level 4
Galaxy M
a30 güvenlik yama bende ekim sizinki gene iyi sayılır bunlar güvenlik yamalarını zamanında yapamıyorlar büyük güncellemeleri bir yıl sonra anca yaparlar
Anonymous
Not applicable
Galaxy M
A30 güvenlik yaması kasım dır hatta ocak güncelleştirmesi çıktı 😁😁
#D
O1peace
Active Level 3
Galaxy M
A30 Kasımdır
O1peace
Active Level 3
Galaxy M
Arkadaşlar haksız olduğum nokta varsa lütfen belirtin
Neco67
Active Level 4
Galaxy M
bende 1 ekim 2019 olarak yazıyor
Neco67
Active Level 4
Galaxy M
bende güvenlik yaması 1 ekim 2019 yazıyor o nasıl oluyo
Zahirennn
Active Level 7
Galaxy M
Şubat da gelecek
42konya
Active Level 1
Galaxy M
m20 rot gelecek mi bilen varmi AP da kaldırmışlar kasma yapıyor rot varken güzeldi
Solution
User0000004
Moderator
Moderator
Options
Galaxy M

Merhaba  O1peace,

Ben Turkuaz, Samsung Forum moderatörüyüm. M20 ürünü güvenlik güncellemesini üç ayda bir almaktadır. Yazılım sitemizden güncel  Sürüm AP, sürüm CP ve sürüm CSC olarak kontrol edebilirsiniz. Ürününüz için 16 Ocak 2020 - 16 Şubat 2020 tarihleri arasında yeni Q(Android 10)  sunulması planlanmaktadır. Yazılım güncelleştirme tarihleri, yapılan testlere göre değişiklik göstermektedir. Bu testlerden başarılı sonuç alınamadığı takdirde, güncellemeler ertelenmekte ya da iptal edilebilmektedir. Cihazlarımız için kontroller devam ettiğinden, ileriki tarihlerde listemizi kontrol etmenizi rica ederim. Listemiz sürekli güncelleniyor. Güncel yazılım listesine, aşağıdaki link üzerinden ulaşabilirsiniz.

http://www.guncelmiyiz.com/

Turkuaz_0-1578951217669.png

Teşekkürler.
MOD