cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

M14 Oyunlarda seste cızırtı sorunu!

(Topic created on: 09-26-2023 03:17 PM)
GalaxyM14
Active Level 6
Options
Galaxy M
Ses sorunu için çok fazla geri bildirim gönderdim. Fakat halen düzeltme güncellemesi verilmedi. En son gönderdiğim hata raporunda sorunun cihaz performansı olduğunu yazmışlar ama ben bu oyunları daha kötü telefonlarda bile oynadım ve seste sorun yok. CPU ve GPU bu oyunlarda tam yükte çalışmamasına ve oyunlar 60 FPS oynanmasına rağmen nasıl olurda ses için yeterli performansı sağlayamaz anlayamadım. Kulaklık kullandığım zaman seste sorun yok ama.

 
image
 
 
3 Comments
M145G
Active Level 4
Galaxy M
90 FPS Alıyorum, Gta Vice City'de. Gayet Mükemmel bende Galaxy M14 kullanıyorum.
0 Likes
GalaxyM14
Active Level 6
Galaxy M
O oyunu Android 4 kitkat olan cihazlarda bile kasmadan oynanıyor zaten. Sorun efootball 2024, Pubg Mobile, carx drift racing 2 gibi oyunlarda oluyor. Oyunlarda kasma falan yok. 60 FPS en az oynatıyor ama seste cızırtı yapıyor. Efootball indirip dene istersen. Başka M14 ve A53 kullananlarda benzer sorun var. Google da arama yaparsan çıkıyor. GTA san Andreas oyna o daha iyi.
0 Likes
Gediz
Moderator
Moderator
Options
Galaxy M

Merhaba GalaxyM14

 

Cihazınızın kontrol edilebilmesi için lütfen, cihaz içerisindeki verilerinizi yedek alarak, en yakın Samsung yetkili servis merkezini ziyaret ediniz.

 

Servis iletişim bilgilerine, aşağıdaki link üzerinden ulaşabilirsiniz;

 

https://www.samsung.com/tr/support/service-center/

 

Bilgileri yedeklemenin iki yolu vardır;
1. Verilerinizi Microsoft OneDrive'a yedekleyebilirsiniz. Ayarlar > Hesaplar ve Yedekleme > Samsung Cloud > Ekranın sağ üst köşesinde bulunan üç nokta > OneDrive ile bağlan > Koşulları kabul edip bağlan > Hesapları Bağla > Mevcut Hotmail hesabı ve şifresini girin > Kabul et > Hesaplar Bağlanıyor yazısı gelecektir. İleri ögesine dokunduktan sonra kurulum işlemleri tamamlanmış olacaktır.
2. Aşağıdaki link üzerinden bilgisayarınıza, Samsung Smart Switch programını indirerek, data kablosu ile verilerinizi, bilgisayarınıza yedek alabilirsiniz.

 

target=_blankhttps://www.samsung.com/tr/support/smart-switch/

 

Not:
• Cihaz içerisinde yer alan Güvenli Klasör uygulamasını kullanıyorsanız eğer, cihaz verilerinden ayrı olarak yedeklemeniz gerekecektir.
• Güvenli Klasörün yedekleme özelliği, 2021'den beri piyasaya sürülen Android R OS tabanlı Samsung mobil cihazlarında artık mevcut değildir. Her uygulamanın Smart Switch veya yedekleme özelliğini kullanarak gerekli verileri yedeklemeniz önerilir.

 

Yedeklemelerin görselli anlatımlarına link üzerinden ulaşabilirsiniz;

 

target=_blankhttps://www.samsung.com/tr/support/mobile-devices/how-can-i-back-up-my-mobile-phone/

 

Teşekkürler.
MOD

0 Likes