cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

M14 5g vs M23 5g

(Topic created on: 04-18-2023 04:05 PM)
316 Views
okmusic
Active Level 2
Options
Galaxy M

Bir başlık daha açmıştım fakat sonuca ulaşamadım.Siz olsanız hangisini alırdınız m23 2022 model android 12 ve one 4 ile satışa sunuldu 2 güncelleme alacak evet ekran 120 hz fakat otomatik belirliyor bazı uygulamalarda ve hızlı şarj 25w harici olarak sürekli şikayet almış şebeke çekmeme görüşme sonlanma ve kasma donma gibi bariz şikayetler var m14 ise yeni çıkmış onda da 15 w şarj 90 hz ekran hızı var ama one 5.1 ve android 13 ile geliyor fiyatları ikisi de aynı siz olsanız hangisini tercih ederdiniz sebepleri ile beraber yazarsanız çok yardımcı olursunuz şimdiden teşekkürler. #m23 #m14 #samsung #android 13

8 Comments
Galaxy M
M14 5G daha avantajlı çünkü daha büyük batarya ve daha yüksek işlemci var.M14 5G sadece 4k video çekimi ve 60p çekim yok ama sacma bşr şekilde oynatmayı koymuşlar😊!
0 Likes
okmusic
Active Level 2
Galaxy M
Teşekkürler bende aynı düşüncedeyim
Galaxy M
Tereddütsüz M23. M14'ün batarya dışında M23'e göre esprisi yok.
okmusic
Active Level 2
Galaxy M
Neden peki android 13 ile gelip 15 i de alacak fakat m23 android 14 sonrası son kasma olayı daha yakın tercih sebebiniz nedir
0 Likes
Galaxy M
Bi kere senin o dediğin kasma olayı diye bir şey yok. Olsa benim başıma gelirdi Android 10 ile çıktı cihazım şu an Android 13 ve hiçbir şekilde kasma yaşamıyorum. Ayrıca özelliklerine detaylı bakarsanız M23'ün her konuda M14'e göre daha iyi olduğunu görürsünüz.
0 Likes
okmusic
Active Level 2
Galaxy M
Teşekkürler
0 Likes
SAMET-A23
Active Level 9
Galaxy M
M23 alır
Anonymous
Not applicable
Galaxy M
M23 tavsiye ederim. Içerisinde Snapdragon işlemci olduğu için.