cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

M12 telefon durduk yere kapanıp kendini yeniden başlatması.

(Topic created on: 01-28-2022 07:53 PM)
217 Views
filalop
Beginner Level 4
Options
Galaxy M

M12 telefonum oyun vs dahi oynamadigim halde kasıyor ve hemen ardından donup kendini yeniden baslatiyor. Hatta Bir seferinde dondu kaldı yeniden de baslatmadi 1 saat oylece kitlendi.

Aynı sorunu yasayaniniz var mı?

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
KonuGalaxy
Active Level 7
Galaxy M
Yapabileceklerini yazayim filalop :) members uzerinden üzerinden kapandıktan sonra hata raporu yolla
Varsa sd kart onu cikart bir öyle dene
Olmazsa telefonda bilgilerini yedekle ve sıfırlarsınız efendim

View solution in context

5 Comments
ahmet_turğut
Expert Level 5
Galaxy M
Merhaba

Aşağıdaki işlemleri sırasıyla yapın
Ilk olarak cihazınızın yazılımı güncel değilse cihazınızın yazılımını güncelleyin Çünkü cihazınızın yazılımı güncel olmaz ise hatalı ve sorumlu çalışabilir yazılım güncellemelerini kontrol etmek için ve kurup yüklemek için şu işlemleri yapın uygulamalar ekranına gelin ayarlar uygulamasını bulun tıklayıp girin yazılım güncellemesi yazı seçeneğine tıklayın çıkan sayfa içerisinden indir ve yükle yazı seçeneğine tıklayın cihaz otomatikman yazılım güncellemelerini denetleyecek diğer yazılım güncellemesi olursa oradaki sayfadaki gerekli adımları uygulayarak güncellemeyi yükleyin ve kurun cihazınızın yazılımı güncel olduğu halinde bu sorun yaşıyorsanız cihazınızı sıfırlamanız gerekiyor çünkü yazılımsal hata olabilir Şu işlemleri yaparak cihazınızı sıfırlayabilirsiniz uygulamalar ekranına geleyim ayarlar uygulamasını bulun tıklayıp girin genel yönetim yazı seçeneğine tıklayın çıkan sayfa içerisinden sıfırla yazı seçeneğine tıklayın çıkan sayfa içerisinden fabrika ayarlarına sıfırla Bu yazı seçeneğine tıklayın oradaki sayfadaki gerekli adımları uygulayarak sıfırlama işlemini başlatın ve onaylayınız
Not
Yapılmış olduğunuz tüm bu işlemlere rağmen Sorun devam ederse detaylı kontrol edilmesi için cihazı garanti belgesi ile birlikte Samsung yetkili servis merkezine teslim etmeniz gerekir
filalop
Beginner Level 4
Galaxy M
Yazılım güncel hatta guncellemeden sonra daha da arttı. Sıfırlama için telefondaki verilerimi vs aktarmam gerekiyor ve bu ara telefonu aktif kullaniyorum. Artık musait bir zamanda yapmaya calisirim. Teşekkürler
Galaxy M
Merhaba,
Otomatik yeniden başlatma açık mı?
0 Likes
filalop
Beginner Level 4
Galaxy M
Hayır
0 Likes
Solution
KonuGalaxy
Active Level 7
Galaxy M
Yapabileceklerini yazayim filalop :) members uzerinden üzerinden kapandıktan sonra hata raporu yolla
Varsa sd kart onu cikart bir öyle dene
Olmazsa telefonda bilgilerini yedekle ve sıfırlarsınız efendim