cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

M12 ile 4K'da 30p video çekimi ve fullhd'de 60p video oynatma

(Topic created on: 12-01-2023 08:38 PM)
487 Views
Note4_M12_Kullanıcı
Expert Level 5
Options
Galaxy M
Bu link önceki paylaşmış olduğum 4k ve 60p video oynatma video linki

Bu video da az önce tekrar M12 ile uygulama kullanarak 4K video çekimi yaptım.Umarım bu sefer bazıları anlayabilir😊.
Şunu da ekleyeyim,cihazım ne kadar 4K'da 30p ve fullhd'de 60 video oynatsa da ekran çözünürlüğü hd olduğu için en fazla hd görüntü kalitesi ile izleyebileceğimi biliyorum.
Ek olarak video uzantısı ile,çözünürlüğü karıştırmayın.Yani 3gp bir video bile 1080p çözünürlük ayarında olabilir,ama görüntü kalitesi düşük olur unutmayın.(bunu da test ettiğim için yazdım😊)

57 Comments
Galaxy M
O kılıf bizim değil mi la cok benziyor aynısı neredeyse yiprandigi yerler bile aynı
Galaxy M
Videoları izleyip ikna olursun umarım.Bu kılıftan koskoca pendikte 1 dükkan satıyor ve yedeğe de aldım.
Galaxy M
Başka bir kamera uygulamasıyla 4k çekebilmek cihaz sayesinde mi oluyor şimdi
Galaxy M
Evet,mesela 60p sadece oynatıyor ve uygulama ile bile 60p çekemiyorum çünkü o tamamen kısıtlanmış bir durum ama 4K için çekiyor,yani cihaz desteği ile ilgili ve kısıt miktarı ile ilgili.
Galaxy M
Bu şey gibi mi exynos 850 nin full HD plus ekran çözünürlüğü desteklemesine rağmen 720p ekran kullanmamız gibi mi ?
Galaxy M
Aslında evet,zaten önemli olan teknik anlamdaki destek miktarı,yazılım kısmı bir şekilde hallediliyor.

Fullhd+ dediği cihazın bir köşesinden çarpraz x olarak diğer köşeye kadar sığdırılan piksel miktarı demek ve plus kısmı hd'nin dışına kesilip yapıştırdığın artı bir ekran parçası gibi düşün.
0 Likes
Galaxy M
Elinizdeki cihazlar giriş seviye bile olsa samsung artık neredeyse sadece yazılımı değiştirip,verdiğiniz paraya göre yazılımla oynayarak cihaz satıyor.Belki de sorun budur.
0 Likes
Galaxy M
Gcam den dene bi
Galaxy M
O çalışmıyor mesela çünkü yazılım kısıtlı.Halbuki ram,işkemci ve dahili hafızası yüksek olan giriş seviyelerde bile çalışmıyor ama root ile o sorunda çözülür.
0 Likes