cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

M11 telefona android 12 güncellemesi

(Topic created on: 07-08-2022 09:38 AM)
418 Views
fatih123456
Active Level 8
Options
Galaxy M

Evet dostlar güncelmiyiz sitesinde 6 temmuz 10 Eylül aralığında gelmesi beklenen m11 m115f marka telefona android 12 güncellemesi gelmiştir.

image

23 Comments
YiğitS21FE
Active Level 10
Galaxy M
Hayırlı olsun
Burhan46
Active Level 6
Galaxy M
Hayırlı olsun kardeşim
Galaxy M
M11 e anroid 12 gelse kasmaktan calişamaz ki yinede hayirlı olsun kardeşim
ÖmerA32
Expert Level 5
Galaxy M
Alakası yok Vietnam romunda Android 12 kullanmaktayım 11 den çok daha hizli ve çokta iyi çalışıyor bilip bilmeden konuşmayın
Galaxy M
Knka 4 yıldır bu isin içindeyim neyin kafasini yasiyosun ki sen 3/32 lik cihazdan ne bekliyosun ki anroid 11 de bile kasiyordu ben kullanirken 12 de ne olur allah bilir
ÖmerA32
Expert Level 5
Galaxy M
Yahu Allah aşkına bizzat kendim kullanıyorum diyorum donanımın önemi bir yere kadar, 12 de gelen pek özellik yokki 27 testi adamlar neye getirmiş olabilir sence full optimizasyon yapılmış oyun oynarken gelen bir bildirime basıyorum kasmadan o uygulamaya geçiş yapıp direkt yanıt verip geri oyuna girebiliyorum mesela, Android 11 de arama gelince oyun ölürdü, 12 de değişmiyor bile fps, sen anlayamazsın, bilip bilmeden konuşuyorsun işte, 12 farklı bir sürüm diğerleri gibi değil, 11'in ciddi optimizasyon sıkıntıları vardı ve 12 de çözülmüş.

12 deneyim odaklı bir güncelleme ve Core olduğundan dolayı falan özellik pek yok görsel yenilik var e adamlar marttan beri 27 kez test etti ne için etmiş olabilirler sence tabii ki performans, cihazı ben kullanıyorum ve gerçekten çok iyileşti 12 de. 11 de kalan cihazlar gibi çöp olmadı.
Galaxy M
Tamam senin m11 in super
ÖmerA32
Expert Level 5
Galaxy M
Tabi diyecek bir şey bulamayınca bunu demek zorunda kaldın, saçma sapan konuşma ya yeter artık
Galaxy M
+1