cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

M11 Güncelleme Gelmiyor

(Topic created on: 09-11-2020 03:57 PM)
196 Views
TwoUI
Active Level 8
Options
Galaxy M

Bütün telefonlara geldi m11 e gelmedi neden olabilir

2 Solutions

Accepted Solutions
Solution
Wig
Expert Level 3
Galaxy M
Galaxy M11 cihazına dün itibari ile teste girmiş bulunmakta. test sonuçlarından olumsuz geçerse güncellelleme ertelenebilir veya iptal edilebilir. En kısa zamanda gelir İnşAllah.

Eğer yazdıklarımdan memnun kaldıysanız Yorumun sağ üst noktadan Çözüm olarak kabul edebilirsiniz.

GyZ3N

:)

View solution in context

0 Likes
Solution
ÆX51
Expert Level 5
Galaxy M
m 11 cihazı 1 Eylül tarihinde teste girmişti anlaşılan bir sorun oldu ve dün yeniden teste aldılar muhtemelen Ekim ayının başına gelir

View solution in context

4 Comments
Solution
Wig
Expert Level 3
Galaxy M
Galaxy M11 cihazına dün itibari ile teste girmiş bulunmakta. test sonuçlarından olumsuz geçerse güncellelleme ertelenebilir veya iptal edilebilir. En kısa zamanda gelir İnşAllah.

Eğer yazdıklarımdan memnun kaldıysanız Yorumun sağ üst noktadan Çözüm olarak kabul edebilirsiniz.

GyZ3N

:)
0 Likes
Solution
ÆX51
Expert Level 5
Galaxy M
m 11 cihazı 1 Eylül tarihinde teste girmişti anlaşılan bir sorun oldu ve dün yeniden teste aldılar muhtemelen Ekim ayının başına gelir
TwoUI
Active Level 8
Galaxy M
Geçen Ayın 26 sında da teste girmişti
ÆX51
Expert Level 5
Galaxy M
kardeşim güncellemelerden olumsuz sonuç alınırsa eski güncelleme testi bitirilip farklı bir sürüm kodu ile yeni bir testi başlanabilir Bu gayet normaldir merak etmeyin çok yüksek ihtimal ile Ekim ayının ilk 10 günü içerisinde güncellemenizi kavuşacaksınız Mesela benim cihazımda şu an testi Ben de onun gelmesini sabırsızlıkla bekliyorum Benimki de 1 Eylül tarihinde teste girdi Aslında bu güncellemelerde sabırsız olmamalıyız Çünkü ne kadar gecikirse o kadar güncelleme stabil şekilde gelir