iptal
Sunun için bulunan sonuçlar gösteriliyor: 
Bunun yerine şunu ara: 
Şunu mu demek istediniz? 

Orijinal konu:

M01s 3.1 Android 11 Güncellemesi

(Konunun oluşturulma tarihi: 07-19-2021 01:52 PM)
RecepF
Expert Level 5
Seçenekler
Galaxy M

Güney Koreli firma, Hindistan'da yeni güncellemeyi sunmaya başladı ve diğer pazarlar önümüzdeki birkaç hafta içinde bunu alabilir.

 
Samsung, Galaxy M01s için donanım yazılımı sürümü M017FXXU2CUG1 ile yeni bir yazılım güncellemesi yayınladı. Yenilenmiş bir UI tasarımı, daha tutarlı ikonografi, daha akıcı animasyonlar ve geçişler, iyileştirilmiş performans ve daha iyi güvenlik getiriyor. Yeni yazılım, bir kerelik izinler, otomatik izin sıfırlama, sohbet balonları, bildirimler alanındaki Konuşmalar bölümü, hızlı ayar geçişlerinin altında özel bir medya oynatma widget'ı ve iyileştirilmiş Dijital Denge içerir.
 
Güncelleme ayrıca yeni kilit ekranı widget'ları, daha fazla Dinamik Kilit Ekranı kategorisi, görüntü ve görüntülü arama arka planları ve ekranı kilitlemek için çift dokunma hareketi getiriyor. Samsung ayrıca Samsung Gallery, Samsung Internet, Samsung Keyboard ve Samsung Messages gibi tüm stok uygulamalarını güncelledi. Şirket, daha iyi otomatik odaklama ve otomatik pozlama yoluyla kamera performansını iyileştirdiğini iddia ediyor. Akıllı ev cihazı kontrollerine erişim daha kolay hale geldi.
 
 
0 Yorum