cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

M Serisi 6.1 Güncellemeleri

(Topic created on: 06-14-2024 08:24 AM)
187 Views
KingBro
Active Level 4
Options
Galaxy M
Bütün MX4 serisine 6.1 güncellemesi gelmiş olmasına rağmen m34 e neden hâlâ güllencelleme gelmedi asla anlayamıyorum. Hatta bu sene çıkan MX4 serisini geçti artık ve MX3 serisine bile güncellemeler geldi ama bizim m34te tık yok. Gerçekten çok can sıkıcı.

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
KaanBatu
Active Level 6
Galaxy M
Siz bence CSC kodunu falan kontrol edin. Belli ki başka bir durum var sizde. Desteğe de yazabilirsiniz.1718348679169.jpg

View solution in context

0 Likes
12 Comments
user00000097
Expert Level 5
Galaxy M
Merhaba hocam haziran bitmeden cihazınıza 6.1 gelme olasılığı yüksek
0 Likes
KingBro
Active Level 4
Galaxy M
Valla hocam aynı şeyi mayısta mayıs sonuna kadar gelir diyolardı. Sonra oldu haziran başında gelire, şimdi de haziran sonuna kadar gelebilir. Tabletim s9+ ona bu güncelleme geleli ne kadar zaman geçti. 2 cihaz arasında güncelleme süresi farkı bu kadar uzun olmamalı.
0 Likes
user00000097
Expert Level 5
Galaxy M
Maalesef hocam elimden gelen bir şey olsa Maalesef samsungTr ye kalmış bir durum onlarin cani ne zaman isterse o zaman yayınlarlar
0 Likes
KingBro
Active Level 4
Galaxy M
Malesef hocam...
0 Likes
Ceyaca
Active Level 7
Galaxy M
Benimde gelmedi 8.defa teste girdi. 23-30 haziran arası gelmeli. Tabi samsung Türkiye canı isterse
0 Likes
KingBro
Active Level 4
Galaxy M
Valla artık zahmet olacak. Ne diyeyim.
0 Likes
KingBro
Active Level 4
Galaxy M
Bana az önce geldi kontrol etmek isteyebilirsin tekrardan.
KaanBatu
Active Level 6
Galaxy M
M34 6.1 alalı 5 gün oldu hocam. Ben de M34 kullanıyorum ve çoktan geldi güncelleme. Kafadan uydurma bilgi verenlere bakmayın.
0 Likes
KingBro
Active Level 4
Galaxy M
Hocam kafadan bilgi uyduran kimse yok ben de m34 kullanıyorum ve güncelleme hâlâ yok.
0 Likes