cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

Müzik bildiriminin parlaklığın altında görünmesini istiyorum nasıl yapabilirim?

(Topic created on: 06-22-2021 08:14 PM)
70 Views
ÖmerA32
Expert Level 5
Options
Galaxy M

image

Bildirimi parlaklığın altına almak istiyorum ama nasıl yapabilirim bilmiyorum. Fikri olan?
8 Comments
CanST
Active Level 6
Galaxy M
Zorr ama şeyi dene uzun basıp sessiz bildirime almayı
ÖmerA32
Expert Level 5
Galaxy M
Sanırım zaten sessizde ama bildirimleri küçültme var o işe yarar mı acaba 😊 😂clipboard_image_1624365993060.jpg
CanST
Active Level 6
Galaxy M
Sanmam ama bi dene
ÖmerA32
Expert Level 5
Galaxy M
Peki teşekkürler 😊
ÖmerA32
Expert Level 5
Galaxy M
Sessiz bildirime alma çıkmıyor ki, ayarlara basınca geliyor bildirim ayarları nedense Samsung Music'te clipboard_image_1624367236739.jpg
albayrkhakan
Active Level 5
Galaxy M
bildirim panelini en aşağı indir sağ üstte 3 nokta var oradan Quick panelini düzeni var parlaklık kontrolünü bildirimlerin üstün de göster seçeneği var onu açık hale getirin olacaktır.
ÖmerA32
Expert Level 5
Galaxy M
Öneri için teşekkürler😊. Zaten açık ve çalışıyor tüm bildirimler parlaklığın altında, Benim sorunum Samsung Music'te, o üste çıkıyor, altta olması gerekirken.clipboard_image_1624369061605.jpgclipboard_image_1624369058996.jpg
Solution
Karasu
Moderator
Moderator
Options
Galaxy M

Merhaba ÖMERM115F,

Bu gibi taleplerinizi, model kodu belirterek yazmanız durumunda size daha sağlıklı yardımcı olabiliriz. Samsung ürünleri ile ilgili yaşadığınız tüm sorunlar ya da aklınıza takılan sorular için 4447711 Samsung çağrı merkezi numarasından veya aşağıda bulunan link üzerinden bize daima ulaşıp, Canlı Destek ve E-Posta yolu ile yardım alabilirsiniz.

https://www.samsung.com/tr/support/

Teşekkürler.
MOD

0 Likes