iptal
Sunun için bulunan sonuçlar gösteriliyor: 
Bunun yerine şunu ara: 
Şunu mu demek istediniz? 
Çözüldü! ÇÖZÜLDÜ

Orijinal konu:

Müzik bildiriminin parlaklığın altında görünmesini istiyorum nasıl yapabilirim?

(Konunun oluşturulma tarihi: 06-22-2021 03:43 PM)
ÖMERxTürk
Expert Level 2
Seçenekler
Galaxy M

image

Bildirimi parlaklığın altına almak istiyorum ama nasıl yapabilirim bilmiyorum. Fikri olan?

1 Çözüm

Kabul Edilen Çözümler
Çözüm
Karasu
Moderator
Moderator
Seçenekler
Galaxy M

Merhaba ÖMERM115F,

Bu gibi taleplerinizi, model kodu belirterek yazmanız durumunda size daha sağlıklı yardımcı olabiliriz. Samsung ürünleri ile ilgili yaşadığınız tüm sorunlar ya da aklınıza takılan sorular için 4447711 Samsung çağrı merkezi numarasından veya aşağıda bulunan link üzerinden bize daima ulaşıp, Canlı Destek ve E-Posta yolu ile yardım alabilirsiniz.

https://www.samsung.com/tr/support/

Teşekkürler.
MOD

Çözümü orijinal iletide görüntüle

0 Övgü Puanı
8 Yorum
CanST
Active Level 5
Seçenekler
Galaxy M
Zorr ama şeyi dene uzun basıp sessiz bildirime almayı
ÖMERxTürk
Expert Level 2
Seçenekler
Galaxy M
Sanırım zaten sessizde ama bildirimleri küçültme var o işe yarar mı acaba 😊 😂clipboard_image_1624365993060.jpg
CanST
Active Level 5
Seçenekler
Galaxy M
Sanmam ama bi dene
ÖMERxTürk
Expert Level 2
Seçenekler
Galaxy M
Peki teşekkürler 😊
ÖMERxTürk
Expert Level 2
Seçenekler
Galaxy M
Sessiz bildirime alma çıkmıyor ki, ayarlara basınca geliyor bildirim ayarları nedense Samsung Music'te clipboard_image_1624367236739.jpg
0 Övgü Puanı
albayrkhakan
Active Level 5
Seçenekler
Galaxy M
bildirim panelini en aşağı indir sağ üstte 3 nokta var oradan Quick panelini düzeni var parlaklık kontrolünü bildirimlerin üstün de göster seçeneği var onu açık hale getirin olacaktır.
ÖMERxTürk
Expert Level 2
Seçenekler
Galaxy M
Öneri için teşekkürler😊. Zaten açık ve çalışıyor tüm bildirimler parlaklığın altında, Benim sorunum Samsung Music'te, o üste çıkıyor, altta olması gerekirken.clipboard_image_1624369061605.jpgclipboard_image_1624369058996.jpg
0 Övgü Puanı
Çözüm
Karasu
Moderator
Moderator
Seçenekler
Galaxy M

Merhaba ÖMERM115F,

Bu gibi taleplerinizi, model kodu belirterek yazmanız durumunda size daha sağlıklı yardımcı olabiliriz. Samsung ürünleri ile ilgili yaşadığınız tüm sorunlar ya da aklınıza takılan sorular için 4447711 Samsung çağrı merkezi numarasından veya aşağıda bulunan link üzerinden bize daima ulaşıp, Canlı Destek ve E-Posta yolu ile yardım alabilirsiniz.

https://www.samsung.com/tr/support/

Teşekkürler.
MOD

Çözümü orijinal iletide görüntüle

0 Övgü Puanı