cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

Kutudan hangi sürümle gelir

(Topic created on: 03-25-2021 09:03 PM)
57 Views
nezaketlibiri
Active Level 9
Options
Galaxy M

Arklar şimdi bi cihaz aldık mesela android sürümü 9.0 pie kutudan pie ilemi çıkar yoksaa android 10 a güncellerimi 

8 Comments
ben006
Expert Level 5
Galaxy M
Andorid 10 olarak ama 11 aldisa 11 direk
nezaketlibiri
Active Level 9
Galaxy M
bende öyle dusunuyoruum kurulum yaparken guncellemeleri denetliyor
Galaxy M
9 ile çıkar kendin 10 a güncellersin
ben006
Expert Level 5
Galaxy M
Gecen sene google tarafi bi yazi paylasmisti atiyom o tel hangi yilda acilirsa o yilin surumu olacak diye ama eski teler olmaz bu durum
Topraks9plus
Expert Level 5
Galaxy M
Su sekilde, Cihaza baya önce Android 10 yayınlandiysa büyük ihtimal kutudan android 10 ile çıkar.
Fâkat Android 10 bu cihaza yayınlandiktan 2 3 ay içinde bu cihaz alınırsa kutudan android 9 ile çıkabilir.
Ben S10 Plus aldiğımda kutudan 2 ay önceki sürüm ile çıkmıştı.
Aynı sekilde S20 aldığımdada 2 ay önceki sürüm ile çıkmıştı.
Genellikle böyle çıkar zaten.
Solution
Alfatürk
Expert Level 5
Galaxy M
Merhaba kardeşim

Bu değişkenlik gösterir çünkü aldığınız yer cihazı eski zamanda aldıysa satıcı android 9 çıkar ama eğer satıcı yeni zamanda aldıysa cihazı android 10 geldiyse cihaza android 10 ile çıkacaktır ama 10 ile çıkması cihaza 2 yıl güncelleme gelmeyecektir haberiniz olsun çünkü cihaz 2 büyük güncelleme almış bulunmakta
mfurknka
Expert Level 1
Galaxy M
Yanlış bilmiyorsam 2 sürüm ile geliyoe 1. part sürüm fabrika sürümü yani ilk lansmanda duyurulan sürüm ile bir sonrası ise lansmandan sonra aldığı bir büyük güncelleme ile sürülüyor. En son sürümle sürüldüğünü şuan için görmedim açıkcası.
ordulu9252
Active Level 6
Galaxy M
9 ise 9 la gelir,hangi güncelleme geldiyse onu sen kurarsın mesela Android 11 gelmiş bir cihaz da olabilir Sen kurup 11 e yükseltirsin fabrika çıkışı Android 9 dur çünkü farklı sürümle gelmez