cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

Karanlık Mod Aydınlık Mod Tavsiye

(Topic created on: 03-20-2021 01:45 AM)
175 Views
YSG-1986
Active Level 7
Options
Galaxy M

Bundan sonra alacağım Samsung,telefonum'da kesinlikle karanlık mod kullanmıyacağım. Sebebi çok uzun zamandır karanlık mod kullandım. Android 11 ile karanlık moddan sıkılıp,değişiklik olsun isteyip aydınlık moda aldım, ekranda çok hafif beyaz, temelarda mavi, temalarda klavyenin gölgesi belli oluyor. Servise göndermeyi düşünmüyorum. Çünkü Bu hata sonucu modelden soğudum. Size tavsiyem uzun süre karanlık modda kullanmayın. Okuduğum makalelere göre bu soruna uzun süre karanlık mod kullanmak neden oluyormuş. 

9 Comments
Anonymous
Not applicable
Galaxy M
hangi cihaz kullanıyorsunuz.
YSG-1986
Active Level 7
Galaxy M
M30s
Anonymous
Not applicable
Galaxy M
ekran görüntüsü atabilir misiniz 5 aydır karanlık modda kullanıyorum.
YSG-1986
Active Level 7
Galaxy M
Siz göremiyorsunuz sadece ben görüyorum Amoled yanığı oluşmuş sanırım
ertancetin
Active Level 3
Galaxy M
Karanlık mod cihazdaki pikselleri kapatarak çalışır. sizin bu dediğiniz şey de telefonun ekranı kapalıyken arıza vermesi gibi bir durum. Piksel yanığı olmuş olabilir ancak bunun karanlık modla ilgisi yok.
GLXYS23
Expert Level 3
Galaxy M
bence karanlık mod ila alakası yok ,ekran yanıkları genelde parlaklığı yüksek te kullanmak hep ayni duvar kağıtlarını ve aynı simgeleri kullanmaktan oluşuyor diye biliyorum,karanlık modu da adaptif kullanılmak ta fayda var tabi
archtect
Active Level 5
Galaxy M
iyi ozaman 2 günde bi duvar kagdı drgistryorm 😁
RecepF
Expert Level 5
Galaxy M
ekran parlaklığından kaynaklanıyor zamanla ekran yanması oluyor
Solution
GFB_üyesi
Active Level 10
Galaxy M

Yaşadığınız sorun karanlık mod yüzünden olacağını zannetmiyorum. Ama yinede ürünü servise götürmekte fayda var gibi gözüküyor. Tavsiyesim yedek alıp cihazı servise götürmeniz. bi kontrol etsinler.