cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

Kamera için filtre uygulamaları

(Topic created on: 10-02-2022 04:38 PM)
134 Views
Note4_M12_Kullanıcı
Expert Level 5
Options
Galaxy M

Kameranın içinde bulunan filtreleme uygulamalarını indirip kurdum ve aksam cihazı yeniden baslatıp %1 şar kalmışken şarja taktım ve ram miktarı 2.1gb'di.Sabah uyanıp telefonunun kilidini açtıgımda ram miktarının cihaz hiç kullanılmamış olmasına rağmen 3gb olduğu görünce yüklemiş oldugum bütün filtreleri uygulama ayarlarından arkaplan ve mobil ağ kullanımlarını kapatıp,derin uyku moduna ekledim ve ram miktarı 1.9gb oldu.Özellikle kamerayı çok kullanan kişilerin filtreleme uygulamalarından dolayı kasma,ısınma,donma,takılma ya da şarjın çabuk bitmesi gibi sorun yaşamasının en temel sebebi telefonumuza kurduğumuz uygulamaların arkaplanda hem ram hem işlemci hem internet kullanmasıdır!Size tavsiyem yüklediğiniz her uygulamayı derin uyku modu ya da uyku moduna,arka plan verilerini kapalı konuma getirme,adaptif pil tasarrufunu açma,adaptif güç tasarrufunu açma ayarlarını mutlaka yapmanızdır.

5 Comments
yalçın84
Active Level 7
Galaxy M
🤣🤣 alıştıroyorlar
Galaxy M
Bu daha doğru bir yorum olmuş🤣!
yalçın84
Active Level 7
Galaxy M
Alışmaktan uyum sağlamaktan başka çaremiz yok çünkü 🙂
yalçın84
Active Level 7
Galaxy M
Mümkün olduğu kadar ihtiyacım dışında uygulamaları yüklemem ve çok az kullandığım uygulamaları da derin uyku moduna alırım. Sürekli cihaz bakımından da analiz yaparım. Telefon rahatlıyor
Galaxy M
🤣🤣