iptal
Sunun için bulunan sonuçlar gösteriliyor: 
Bunun yerine şunu ara: 
Şunu mu demek istediniz? 
Çözüldü! ÇÖZÜLDÜ

Orijinal konu:

Kamera hiç iyi değil

(Konunun oluşturulma tarihi: 09-09-2020 08:04 PM)
Doline007
Active Level 1
Seçenekler
Galaxy M
M31 telefonun ön kamerası hiç iyi değil kendimden 1 metre uzakta bile çok yakın çekiyor.  Daha düşük kamerası olan telefonların bile kamerası böyle değil. Sorunu çözerseniz sevinirim 

1 Çözüm

Kabul Edilen Çözümler
Çözüm
Pembe
Moderator
Moderator
Seçenekler
Galaxy M

Merhaba Doline007,

Ben Pembe, Samsung Forum moderatörüyüm. Öncelikle böyle bir sorun yaşadığınız için üzgünüm.

Belirtmiş olduğunuz durumu 3. part uygulamalarda (Instagram, Whatsapp vb.) yaşamanız normaldir. Ancak cihazınızın kendi kamera uygulamasında da bu durumu yaşıyorsanız, Samsung Members uygulaması içerisinden "Yardım Alın > İnteraktif Kontroller > Kamera" bölümünden kontrol ettiğinizde, donanımsal bir sorun gözükmüyorsa "Ayarlar > Uygulamalar > Kamera > Depolama > Veriyi Sil" menüsel işlemlerini yaptıktan sonra, cihaz kamerasını tekrar test ediniz.

Olumsuz sonuç almanız halinde, incelememiz için ekran görüntüsü ile birlikte, Samsung Members uygulaması üzerinden bize hata raporu göndermenizi rica ederiz. Samsung Members ekibi, cihazınızın yazılımı üzerinden kontrol ederek, uygulama üzerinden size dönüş yapacak. Samsung Members uygulaması üzerinden, hata raporu gönderebilmek için aşağıdaki linkteki adımları takip edebilirsiniz.

https://publish.samsungsimulator.com/simulator/4d6a7070-2a73-47d6-8502-af588714f001/#!topic/yard%C4%...

Teşekkürler.
MOD

Çözümü orijinal iletide görüntüle

11 Yorum
narcosis
Expert Level 5
Seçenekler
Galaxy M
sorun yok artik genelde öyle yakin çekiyor ön kameralar :)
Doline007
Active Level 1
Seçenekler
Galaxy M
güncelleme falan koymaları gerekir. hiç iyi değil o kadr yakından çekmesi. büyük bir sorun beence :(
narcosis
Expert Level 5
Seçenekler
Galaxy M
evet benim cihazda da öyle maalesef geniş açıya alıp öyle selfie çekiyorum:)
narcosis
Expert Level 5
Seçenekler
Galaxy M
ön kamerada bu alan 3.4 mü
twinworld
Active Level 6
Seçenekler
Galaxy M
fotograf boyutu 4:3 mü 9:16 mı yada full mü.eger fotograf boyutu ayarı full ise kamera yakın gösteriyor gibi gelebilir.
Doline007
Active Level 1
Seçenekler
Galaxy M
selfieden vazgeçtim de görüntülü aramalarda bi ayar yapılmıyor.. şu kadar megapiksel ön kamera diyorlar, kamera iş görmedikkten sonra ne gereği var ki. aldıkları parayı haketsinler
narcosis
Expert Level 5
Seçenekler
Galaxy M
m31 de bataryaya önem verilmiş ilgi çekmesi için illa ki de biyerden kısacaklar bunlar maalesef pazarlama taktiği:(
narcosis
Expert Level 5
Seçenekler
Galaxy M
orta segmentte gerçekten a71 de hersey iyi gibi kamera çok iyi bataryada iyi bi bunu tanirim diycem ama a71de de dış dizayn cok zayif kapak filan :))
Doline007
Active Level 1
Seçenekler
Galaxy M
bir güncelleme olmayacaksa iade etmeyi düşünüyorum