cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

Isınma

(Topic created on: 11-06-2022 10:54 PM)
125 Views
ssena
Active Level 1
Options
Galaxy M

Telefonum m21 bir süredir aşırı şekilde ısınma problemi yaşamaya başladım ve bu durum genellikle şarjdayken oluyor. Hem şarjı dolmuyor hem de aşırı şekilde ısınıyor. Şarj aletine ise böyle bir durum söz konusu bile değil. Neden böyle oluyor olabilir?

9 Comments
doruk0333
Active Level 6
Galaxy M
Bataryanda bi sorun veya şarj girişi, adaptörü veya telefonun şarj girişi tozlanmış olabilir veya bozulmuş olabilir bi baktır bence
ssena
Active Level 1
Galaxy M
Bazı kişiler güncellemeden sonra olduğunu belirtmiş bende bu durumu tam takip etmemiştim açıkcası fakat düzelmezse garantiye yollayacağım sanırım
Mustafa3437
Expert Level 5
Galaxy M
Şarj aleti orjinal mi? Piyasada çok yan sanayi şarj cihazları var.
0 Likes
ssena
Active Level 1
Galaxy M
Evet ordinal şarj aleti
0 Likes
Mustafa3437
Expert Level 5
Galaxy M
Kablo ya da adaptör artık işlevini yitirmiş olabilir.
Solution
Alfatürk
Expert Level 5
Galaxy M
Merhaba sena ,

Durumun incelenebilmesi için en yakın zamanda yetkili servise vermenizi öneririm bir kontrol sağlansın

https://www.samsung.com/tr/support/service-center/
Kaptan69
Active Level 4
Galaxy M
Aynı cihazı kullanıyorum, ısınma sorunu bende de var. Üstelik güncelleme ile falan ilgisi yok, aldığımdan beri böyle. Şarjda iken veya durup dururken ekranın üst yarısı ısınıyor, alt kısım buz gibi hiç ısınma yok. Bunun sebebi de 6000 mAh' lık bataryanın kasanın büyük bir kısmını kaplaması ve bu yüzden tüm donanımın üst tafarta bulunması. Bu bir kronik sorun ve garanti kapsamına almıyorlar. Çünkü performansa herhangi bir etkisi yok. Ama sizde şarj olmama sorunu var ise (normalde 0-100 yaklaşık 2 saat 15 dakikada doluyor.) bu kapsamda garantiye gönderebilirsiniz.
ssena
Active Level 1
Galaxy M
Daha önceden böyle olmuyordu. Bir süredir bunu yaşıyorum. Normalde 2 saat gibi bir sürede tam şarj oluyor evet ama bu durum arada oluyor ve cihazın üst kısmında aşırı ısınma oluyor. Daha önce böyle olmadığı için de haliyle tedirgin oldum. Patlayacağını düşünmüştüm bir ara hatta. Sanırım en doğrusu destek alarak garantiye yollamak.
Anonymous
Not applicable
Galaxy M
Merhaba. Telefonunuzu Samsung yetkili servis merkezine kontrol edilmesi için göndermenizi tavsiye ederim.
Samsung Müşteri hizmetlerini arayarak bilgi öğrenebilirsiniz. 4447711