cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

Isınma sorunu

(Topic created on: 07-15-2022 08:29 PM)
277 Views
Furekant
Active Level 5
Options
Galaxy M

6 7 aydir M21  kullaniyorum telefon ilk baslarda normaldi ama su an cok isiniyor. brawl starsta 39 derece aliyorken su an 42 43 oluyor.Normal kullanimdada sicaklik eskisine göre baya artti.Problem var mi telefonda anlamadim gitti

7 Comments
Solution
Anonymous
Not applicable
Galaxy M
Cihazınızın kontrol edilmesi için hata raporu gönderebilirsiniz bu uygulamaya girdikten sonra destek seçeneğine tıklayın sayfa içerisinden hata raporları seçeneğine tıklayın sayfa içerisinde cihaz ısınması ya da aşırı ısınma seçeneğine tıklayın sayfa içerisine bütün sorunları ayrıntılı bir şekilde yazın sorunun sıklığını seçtikten sonra hata raporunu gönderin rapor tamamen gönderilene kadar uygulama içerisinde birkaç dakika bekleyin tamamen gönderildiği zaman bir bildirim gelecektir konu ile ilgili olarak yetkililer cihazı inceledikten sonra ne yapmanız gereken hakkında uygulama üzerinden bir geri dönüş sağlayıp bilgilendirmesini yapacaklardır
Furekant
Active Level 5
Galaxy M
Modlar geldi yine kopyala yapistir
Anonymous
Not applicable
Galaxy M
Yaz aylarında böyle değerler çok normal.
Ek olarak cihazınızda sorun olmadığını size söyleyebilirim.
EymenTR
Active Level 6
Galaxy M
Evet benimde telefonum çok ısınıyor hava sıcak olduğundandır
Furekant
Active Level 5
Galaxy M
Arkadasimda red mi note 9 var telefonlar benzer onda isinma yok olunca da cok az oluyor
EymenTR
Active Level 6
Galaxy M
Biraz kılıflada alakalı aslında
Furekant
Active Level 5
Galaxy M
Kılıfla alakasi yok orda derecesi yaziyor.Kilifi cikaripta baktim zaten ikisinede