cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

Hataları düzeltemeyen SAMSUNG TR

(Topic created on: 10-20-2020 08:11 PM)
436 Views
ÖzGüRs
Active Level 5
Options
Galaxy M

Arkadaşlar M30S telefon diğer ülkelerde 2 veya 3 güncelleme alırken (ANDROİD 10 SONRASI). Samsung tr nin düzeltme güncellemesi dahi yauınlayamama sebebi nedir acaba. Yanlış anlamayın güncelleme hastası değilim. Android 10 geldi aylarca bekledim ve bir tane konu açmadım. Benim derdim şu; Sen android 10 veriyorsun kabul. Diğer ülkeler düzeltme aldı, güvenlik güncellemesi aldı. Bizim ülkemizin samsung kullanıcıları tavuk mu? Hataları düzeltemeyecek kadar beceriksiz kişilerle mi çalışıyorsunuz. Beni bu mesajımdan sonra banlayacaksınız muhtemelen. Kardeşim senden android 11 istemiyorum. Android 10 hatalarını düzelt. Ne mantıkla ayarladıysanız ekran en dp parlaklık seviyesini yükselt mişsiniz. Ekran parlaklığı gözlerimizi kör etti artık. gece ekrana bakamıyoruz. Güneşin altımdayız parlaklık sona dayanmıyor. Diğer ülkelerden 3 ay sonra android 10 almamıza rağmen hataları arındırılmamış yazılımı vermeniz şaşırtıcı gerçekten. Bir daha samsung mu. Allah korusun. Siz kamerayı 48 değilde 64 yaparak aynı telefonu farklı model ismiyle satmaya devam edin. Sizleri alkışlıyorum ve teşekkür ediyorum.  

Resolved!
11 Comments
kutolo
Active Level 5
Galaxy M
Madem M serisi diye otomatik değil adaptif parlaklık veriyorsun bari onu düzgün ver.Parlaklık güneş altında fullemeyince ikide bir parlaklık açıp kapatmakla uğraşıyoruz.Bütün dünya forumları aylardır bunu tartışıyor Samsung neredeyse Android 11 gelecek hala bunu çözemeyip devamlı test güncellemeleri ile uğraşıyor.Yazık...
Solution
user0000011111
Moderator
Moderator
Options
Galaxy M

Merhaba ÖzGüRs,

Ben Bordo, Samsung Forum moderatörüyüm. Yorumunuzla, foruma katkı sağladığınız için teşekkürler. Taleplerinizi anlıyor ve değerlendiriyoruz. Forum içerisine yazmış olduğunuz tüm talepler, ilgili birimlerimizle paylaşılmakta. Geliştirmeler için Samsung Members uygulaması üzerinden bize hata raporu göndermenizi rica ederiz. Samsung Members uygulaması üzerinden, aşağıdaki linkte yer alan adımları takip ederek, hata raporu gönderebilirsiniz.

https://publish.samsungsimulator.com/simulator/4d6a7070-2a73-47d6-8502-af588714f001/#!topic/yard%C4%...

Teşekkürler.

MOD​

0 Likes