cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

Hataları düzeltemeyen SAMSUNG TR

(Topic created on: 10-20-2020 08:11 PM)
432 Views
ÖzGüRs
Active Level 5
Options
Galaxy M

Arkadaşlar M30S telefon diğer ülkelerde 2 veya 3 güncelleme alırken (ANDROİD 10 SONRASI). Samsung tr nin düzeltme güncellemesi dahi yauınlayamama sebebi nedir acaba. Yanlış anlamayın güncelleme hastası değilim. Android 10 geldi aylarca bekledim ve bir tane konu açmadım. Benim derdim şu; Sen android 10 veriyorsun kabul. Diğer ülkeler düzeltme aldı, güvenlik güncellemesi aldı. Bizim ülkemizin samsung kullanıcıları tavuk mu? Hataları düzeltemeyecek kadar beceriksiz kişilerle mi çalışıyorsunuz. Beni bu mesajımdan sonra banlayacaksınız muhtemelen. Kardeşim senden android 11 istemiyorum. Android 10 hatalarını düzelt. Ne mantıkla ayarladıysanız ekran en dp parlaklık seviyesini yükselt mişsiniz. Ekran parlaklığı gözlerimizi kör etti artık. gece ekrana bakamıyoruz. Güneşin altımdayız parlaklık sona dayanmıyor. Diğer ülkelerden 3 ay sonra android 10 almamıza rağmen hataları arındırılmamış yazılımı vermeniz şaşırtıcı gerçekten. Bir daha samsung mu. Allah korusun. Siz kamerayı 48 değilde 64 yaparak aynı telefonu farklı model ismiyle satmaya devam edin. Sizleri alkışlıyorum ve teşekkür ediyorum.  

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
user0000011111
Moderator
Moderator
Options
Galaxy M

Merhaba ÖzGüRs,

Ben Bordo, Samsung Forum moderatörüyüm. Yorumunuzla, foruma katkı sağladığınız için teşekkürler. Taleplerinizi anlıyor ve değerlendiriyoruz. Forum içerisine yazmış olduğunuz tüm talepler, ilgili birimlerimizle paylaşılmakta. Geliştirmeler için Samsung Members uygulaması üzerinden bize hata raporu göndermenizi rica ederiz. Samsung Members uygulaması üzerinden, aşağıdaki linkte yer alan adımları takip ederek, hata raporu gönderebilirsiniz.

https://publish.samsungsimulator.com/simulator/4d6a7070-2a73-47d6-8502-af588714f001/#!topic/yard%C4%...

Teşekkürler.

MOD​

View solution in context

0 Likes
11 Comments
Topraks9plus
Expert Level 5
Galaxy M
Kesinlikle
korayGS
Active Level 7
Galaxy M
aynen çok doğru katılıyorum, zaten birdaki telefonum samsung olmuyacak ondan eminim
ÖzGüRs
Active Level 5
Galaxy M
Gerçekten doldum artık. Diğer ülkelere hata güncellemeleri yağarken bizimkiler uyuyor.
FalanFilan
Active Level 4
Galaxy M
Aynen kardesim neden gelmiyor bende merak ediyorum bir m30s kullanicisi olarak kac sefer testte girdi ama hala yok
ÖzGüRs
Active Level 5
Galaxy M
Evet hep yazıyo sonuç yok. 3 yada 4 ay sonra android 10 alan telefonun hatalı gelmesi mantıklı mı allah aşkına. Bir sürü ülkeye verildi bizden önce. Bu hatalar açığa çıktı. Ben düşündüm ki iyi bari hatasız ve stabil güncelleme olur. Geç olsun güç olmasın. Ama neredeeeeeee. Aynısını alıp 4 ay sonra verdiler.Screenshot_20201020-201122_Software update.jpg
korayGS
Active Level 7
Galaxy M

a70 ilk aldiğimda android 9 sürümü vardı, telefon mükemmeldi, taaki android 10 sürümünü yükleyene kadar, hangisini sayim birsürü sorun var, benim bildiğim güncelleme gelince daha iyi olması lazım tam tersi 3 yama güncellemesi geldi iyice mahvettiler, bundan sonra samsung mu tövbe alırsam

ÖzGüRs
Active Level 5
Galaxy M
Almamak en iyisi. Çünkü samsung tr tam bir fiyasko örneği.
kutolo
Active Level 5
Galaxy M
Yıllarca Samsung kullandıktan sonra M30s güncelleme rezaletini yaşayınca Samsung pişmanlıktır diyorum.Amoled ekranlı bir telefonda güneş altında görülemiyecek bir parlaklık sorunlu güncellemeyi verip bir de aylardır bunu düzeltememek Samsung gibi bir deve ne yazık ki yakışmıyor.
ÖzGüRs
Active Level 5
Galaxy M
Aynen öyle kardeşim. Yıllardır samsung kullanıcısıyım. Ama M30s inan ki sadece bir örnek. Yeni çıkan bir çok telefonda stabil bir android yok yukarıda a70 kullanıcısı arkadaşta yorum yaptı. Baştan savma verdiler çekildiler. O parlaklık olayı beni delirtecek artık. Güneşli hava ve güneş tepeden sensöre vuruyor. Ben bir defa parlaklığı fullediğini görmedim. Bu son telefonum sağolsunlar.