cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

Hangi telefon alınır

(Topic created on: 04-28-2022 04:54 AM)
241 Views
OMAR4516
Active Level 1
Options
Galaxy M

Poco x3 pro mu samsung m 52 mi satın alacağım oyun performansa odaklıyımdır 

8 Comments
Anonymous
Not applicable
Galaxy M
Poco X3 proyu takdir eden de var m52yi bilemiyorum. Samsungta oyuna odaklı alacaksan s serisi almalısın diye düşünüyorum. Alfatürk yazarsa buraya o daha iyi bilir diye düşünüyorum 😊
0 Likes
Mustafa3437
Expert Level 5
Galaxy M
Oyun oynuyorsan poco x3 pro işlemcisi daha iyi ve stereo hoparlör var m52 mono hoparlör. M52 de daha düşük fps alırsın.
OMAR4516
Active Level 1
Galaxy M
X3 pro da optimizasyon sıkıntısı var diyorlar performans diyormuş doğru mu
0 Likes
Samsung80
Active Level 8
Galaxy M
S20 fe 256 snapdragon daha isabetli olur eğer bütçe uygun ise.
TabS7ege
Active Level 8
Galaxy M
Bence s20fe oyun odaklı birisi için iyi tercih değil. İşlemci desteklemesine rağmen bazı oyunlarda yüksek fps değerlerini desteklemiyor. Örn: Fortnite 30fps kilidi var, aynı işlemciye sahip telefonlarda 60fps oynanabiliyor...
0 Likes
TabS7ege
Active Level 8
Galaxy M
Samsung genel olarak oyun için cihaz üretmiyor. A ve M serilerinde senin dediğin diğer cihazla performans anlamında yarisabilecek güçte telefon yok. S serisine bakman gerekir onda da Exynos modeller oyunda çabuk performans kaybediyor yani tek seçeneğin s22 plus veya ultra ki bunlar da çok pahalı. Oyun odakliysan başka firmalara yönelmen senin için daha iyi olur.
0 Likes
Alidemira51
Active Level 6
Galaxy M
A52 tabikide
0 Likes
Anonymous
Not applicable
Galaxy M
Merhaba
Samsung Galaxy m52 5g
Ben sizin yerinizde olsaydım bu model cihazı alırdım Ayrıca bu model cihazda Bence gayet kaliteli ve güçlü bir cihazdır Samsung markası olduğu için Android'de en kaliteli en güvenilir marka Samsung olduğu için ben Bu model bir yazı alırdım.
0 Likes