cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

Hızlı şarj

(Topic created on: 08-15-2020 11:17 PM)
213 Views
nuvanda
Active Level 4
Options
Galaxy M

Birden bire telefonum hızlı şarj olmuyor şarj kablosuna falan baktım sorun yok.

0 Likes

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
user0000011111
Moderator
Moderator
Options
Galaxy M

Merhaba nuvanda,

Ben Bordo, Samsung Forum moderatörüyüm. Öncelikle, böyle bir sorun yaşadığınız için üzgünüm. Farklı bir orijinal Samsung hızlı şarj aleti ile denediğinizde de aynı durum devam ediyorsa, cihazda sıfırlama işlemi deneyebilirsiniz. İşlem için cihazın dahili h​afızasında bulunan rehber, resim, müzik, video vb. önemli dosya​larınızı yedek aldıktan sonra cihazdan, sim kart ve hafıza kartını çıkartınız. Daha sonra "Ayarlar-Genel Yönetim-Sıfırla-Fabrika Ayarlarına Sıfırla" diyerek cihazınızı, fabrika ayarlarına geri döndürebilirsiniz.

Teşekkürler.

MOD

View solution in context

0 Likes
8 Comments
MSTFJOKER
Active Level 4
Galaxy M
ilk önce telefonu kapat 1 dakila sonra aç , ayarlardan hızlı şarj özelligi kapanmis olabilir ordan tekrar aç
0 Likes
nuvanda
Active Level 4
Galaxy M
Oraya baktım orası açık
0 Likes
MSTFJOKER
Active Level 4
Galaxy M
valla kardesim normalde bir mantık vardır o mantığıda geçtim sorunlarımızı çözmek için illa servisemi gider anlamadım bendede ahize sorunu var
0 Likes
nuvanda
Active Level 4
Galaxy M
Bende anlamadım kardeşim samsungda illa bi sıkıntı oluyor ben diğer telefonumu xiami almayı düşünüyorum zaten.
0 Likes
MSTFJOKER
Active Level 4
Galaxy M
valla not serisinden almadığim icin pismanim
0 Likes
nuvanda
Active Level 4
Galaxy M
Doğru dedin note serisi gerçekten çok güzel ekranı olsun kamerası olsun kalemi olsun harika.
0 Likes
ʙᴏʟᴛ
Expert Level 5
Galaxy M
Samsung Members üzerinden hata raporu gönderin. Gerekli kontrol için Smart Tutor uygulaması ile uzaktan erişim destek alabilirsiniz.

Böyle bir sorun yaşadığınız için üzüldüm.
0 Likes
Solution
user0000011111
Moderator
Moderator
Options
Galaxy M

Merhaba nuvanda,

Ben Bordo, Samsung Forum moderatörüyüm. Öncelikle, böyle bir sorun yaşadığınız için üzgünüm. Farklı bir orijinal Samsung hızlı şarj aleti ile denediğinizde de aynı durum devam ediyorsa, cihazda sıfırlama işlemi deneyebilirsiniz. İşlem için cihazın dahili h​afızasında bulunan rehber, resim, müzik, video vb. önemli dosya​larınızı yedek aldıktan sonra cihazdan, sim kart ve hafıza kartını çıkartınız. Daha sonra "Ayarlar-Genel Yönetim-Sıfırla-Fabrika Ayarlarına Sıfırla" diyerek cihazınızı, fabrika ayarlarına geri döndürebilirsiniz.

Teşekkürler.

MOD

0 Likes