cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

Good Lock Uyumluluğu

(Topic created on: 04-21-2022 08:24 PM)
232 Views
MustafaAkoglu
Active Level 2
Options
Galaxy M

Good Lock adlı samsung uygulamasının galaxy storeda bulamadım. Internet üzerinden linke tıkladığımda telefonumun desteklemediğini öğrendim. Telefonum M525G. Good lock nedir. Ve bir telefonun uygulamayı desteklemesi ne demektir? 

16 Comments
MustafaAkoglu
Active Level 2
Galaxy M
Sanırım M serisinden kıstıkları bir özellik daha. İçine daha iyi bir işlemci koyuyorsun ama işlemciyi kullanmaya imkan tanımıyorsun. Aynı arayüz aynı işletim sistemi neden desteklemediği belli bile değil. A52 ile M52 neredeyse aynı telefon.
MustafaAkoglu
Active Level 2
Galaxy M
Aynen öyle bende ya a52 alacaktım ya m52 5g alacaktım. Kamerayla çok işim yok diye 120 hz olsun istedim. Ama ne bileyim bir uygulamanın alakasız bir şekilde desteklemeyeceğini. Bir de netflix de ki HDR muhabbeti var. A52 netflixde HDR destekliyor. Ama m52 desteklemiyor. Aynı ekran halbuki m52nin işlem gücü de yeterli.
Solution
Alfatürk
Expert Level 5
Galaxy M
Merhaba kardeşim,

M serisi yazılım konsept gereği good lock uygulamaları çalışmıyor
MustafaAkoglu
Active Level 2
Galaxy M
Yazılım konseptten kastınız nedir anlamadım.
Alfatürk
Expert Level 5
Galaxy M
Cihazınız destekliyor olabilir ama M serisi olduğu için cihaz one ui core yada one uı olması önemsiz oluyor yazılım konsept gereği desteklemiyor yani bilerek kısıtlı
MustafaAkoglu
Active Level 2
Galaxy M
Üzücü gerçekten. Bilseydim almazdım biraz daha para koymak sorun değildi o zaman için. Ama satıp yenisini almak şuan aptallık olur.
Alfatürk
Expert Level 5
Galaxy M
Keşke birazcık araştırma yapsaydınız iyi olurdu sizin için kardeşim

M serisi güzel cihazlar olabilir ama maalesef yazılım konsept kısıtlaması bozuyor
MustafaAkoglu
Active Level 2
Galaxy M
Aslında güzel araştırma yapmıştım. Hiç bir teknoloji anlatıcısı M serisi dışlanmış bir seridir demiyor ne yazikki. Ben de telefon alırken acaba bazı uygulamaları diğer modellere verip bu modele vermezler mi diye düşünmedim. Saçma çünkü bunu düşünmek. Ama en iyi yoldan öğrendim samsungu. Son samsung telefonum m52 olacak gibi 😄 teşekkür ederim yardım için.
Alfatürk
Expert Level 5
Galaxy M
Editörler bu kısıtlamaları bilmez örneğin X editör A52s varken M52 önermişti yani aslında hiçbiri tam araştırma yapmıyorlar

Önemli değil kardeşim ne dmek , iyi kullanman dileğiyle kardeşim