cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

Gmail depolama sıfırlama nasıl yapılır?

(Topic created on: 12-22-2023 09:34 AM)
59 Views
atakan_
Active Level 6
Options
Galaxy M

image

Arkadaşlar bilen varsa lütfen yardımcı olabilir mi? Depolama azcık birikmiş yedeklenmiş fotograflar var google fotograflarda orda yedeklemeyi durdurdum bütün fotoğrafları sildim normal galeriden de gitmiş sıkıntı değil ama neyse bunu tamamen nasıl sıfırlarım gmail depolama alanında hiç veri biriksin istemiyorum bu depolamayı tamamen boşaltıp daha da veri birikmesi olmaması için ne yapmam gerek araştırdım bulamadım yardımcı olursanız çok sevinirim iyi forumlar
6 Comments
Solution
0galaxyA73
Active Level 3
Galaxy M
Nereden silmek istiyorsan uygulamanın üstüne basılı tut orada bir "İ" harfi göreceksin ona bas sonra aşağı kaydır depolama göreceksin o sekmeye dokunduktan sonra veri sil ya da depolanmayı yönet var oradan silebilirsin
atakan_
Active Level 6
Galaxy M
Tekrar dolmaması için ne yapacağım
0 Likes
0galaxyA73
Active Level 3
Galaxy M
Bunu yapman ve bütün verdiği izinleri kaldırman yeterli olcaktır
0 Likes
Solution
MehmetYalcn
Expert Level 5
Galaxy M
Gmail depolamanın tamamen sıfırlanması için Gmail uygulamasına girip gmaildeki mailleri silmeniz gerek Gmailde toplu silme özelliği geldi Onunla rahatlıkla yapabilirsiniz Veri sil ve izinleri kaldırla olmaz Çünkü mailler hesapta yüklü, ağ bağlantısıyla kaldırmanız lazım Tekrar dolmaması için de mail kutusunu düzenli olarak belli aralıklarla temizleyeceksiniz
vespasian
Active Level 6
Galaxy M
neden silmek istiyosun
0 Likes
Solution
Galaxy M
Gmail'a gir,oradaki mesajları sil,eşitleme ve senkronizasyonu kapat(birikme istemiyorsan) yeterli olur.