cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

Garanti belgesini nasılsın alirim

(Topic created on: 07-30-2021 08:09 AM)
133 Views
mkoç
Active Level 1
Options
Galaxy M

Garanti  belgesini kaybettim nasıl alirim yardımcı olursanız sevinirim 

2 Solutions

Accepted Solutions
Solution
GFB_üyesi
Active Level 10
Galaxy M

Fatura kesim tarihinden itibaren 2 yıl garantili. 2 yıl süresi dolmadan yetkili servisten destek alman gerekir. fatura belgen var ise o şekilde servise götürebilirsin. ayriyetten oda kayıpsa satın aldğın yerden talep edebilirsin. 

View solution in context

0 Likes
Solution
Galaxy M
Garanti belgesi zaten cihazın belgeleri arasındadır kutudaki belgelerde garanti belgesi yada warranty card diye bi kağıt var o garanti belgen ama faturan da gerekiyor faturasız sıkıntı

View solution in context

0 Likes
6 Comments
Galaxy M
Cihazın ne telefon tablet ise bunlar 24 ay ben kendi şu yeni çıkan tab s6 lite aldığım zaman kasko yaptırdım yaptırdığım süre 3 yıl hesapladığımda 27 yıl süresi olucak kasko efso birşey garanti istersen o zaten Samsung Türkiye görebiliyor telefon ve tabletlerin garanti süresi dediğim gibi 24 ay beyaz eşya 36 ay
mkoç
Active Level 1
Galaxy M
Teşekkür ediyorum
0 Likes
mkoç
Active Level 1
Galaxy M
Ama samsun fatura olmadan garantisi yok demişti
0 Likes
mkoç
Active Level 1
Galaxy M
Ben yaptimadim
0 Likes
Solution
GFB_üyesi
Active Level 10
Galaxy M

Fatura kesim tarihinden itibaren 2 yıl garantili. 2 yıl süresi dolmadan yetkili servisten destek alman gerekir. fatura belgen var ise o şekilde servise götürebilirsin. ayriyetten oda kayıpsa satın aldğın yerden talep edebilirsin. 

0 Likes
Solution
Galaxy M
Garanti belgesi zaten cihazın belgeleri arasındadır kutudaki belgelerde garanti belgesi yada warranty card diye bi kağıt var o garanti belgen ama faturan da gerekiyor faturasız sıkıntı
0 Likes