cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

Galaxy m52 5G cihazımda kare hızı sorunu

(Topic created on: 08-31-2022 01:08 AM)
146 Views
arifmutlu
Beginner Level 2
Options
Galaxy M

Samsung Galaxy m52 5G cihazımda mobile legends oynarken oyunun 15-20 dakikasından sonra kare hızı acayip düşüyor oyunda kasmalar oluyor. Başka oyunlarda yapıyormu bilmiyorum ama yapacağını düşünüyorum. Aynı zamanda Mobile legends oyununda "Fanny" karakterini oynayamıyorum, oyunun daha en başında bile oynanmıyor rakibin üstünden geçsem bile ulti basmıyor. Aldığıma pişmanım oyun için almıştım ama hiç iyi olmadı.

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
Karasu
Moderator
Moderator
Options
Galaxy M

Merhaba arifmutlu,

Diğer uygulamalarda da buna benzer hatalar almıyorsanız, uygulama optimizasyonları ile ilgili bir durum olabileceği için konuyu, uygulama üreticisine danışabilirsiniz. Bu işlem için Play Store uygulamasına girerek, yukarıdaki arama çubuğundan, sorun yaşamış olduğunuz uygulamanın sayfasını bulup "Geliştirici İletişim Bilgileri" bölümünden, ilgili uygulama üreticisine ulaşabilirsiniz.

Cihaz yazılımı ile ilgili bir durum olduğunu düşünüyorsanız, incelememiz için Samsung Members uygulaması üzerinden bize hata raporu göndermenizi rica ederiz. Samsung Members ekibi, cihazınızın yazılımı üzerinden kontrol ederek, uygulama üzerinden size dönüş yapacak. Samsung Members uygulaması üzerinden, aşağıdaki linkte yer alan adımları takip ederek, hata raporu gönderebilirsiniz.

https://www.samsung.com/tr/support/mobile-devices/how-to-use-the-samsung-members-app/

Teşekkürler.
MOD

View solution in context

3 Comments
TheSaTaN
Active Level 8
Galaxy M
Oyununuzun çözünürlüğünü düşürmeyi deneyin böylece fps artışı sağlayabilirsiniz
fatihömer27
Active Level 1
Galaxy M
M52 5G cihazında yüksek kullanım gerektiren
uygulamalar sirasında özellikle oyunlarda bazen
dokunmatik yanlış çalışabiliyor. Bu sorun
optimizasyon sırasında oluşmakta ve çözümü
optimizas yon uygulamasını devre dışı bırakmak.
-İlk olarak Ayarlar, Uygulamalar kısmından Game
Launcher'i devre dişı birakın.
Yine Uygulamalar sayfasında sağ üstten Özel
erişim kismina gelin
>Üstte göster'e tıklayin ve Game Booster ile
Game Launcheri kapatın
>Sistem ayarlarını değiştirir'e tıklayın ve
Game Optimizing Service ile Game Booster'i kapatin
Sorunun optimizasyon sırasında olmasından yola
çıkarak kendi bulduğum çözümdür (en azından
benim için) umarım faydalı olur. Ayrica Game
Launcher 'in bir faydasını görmedim kapatmanız bir
şey kaybettirmeyecektir diye düşünüyorum
watchers adlı kullanıcıdan
0 Likes
Solution
Karasu
Moderator
Moderator
Options
Galaxy M

Merhaba arifmutlu,

Diğer uygulamalarda da buna benzer hatalar almıyorsanız, uygulama optimizasyonları ile ilgili bir durum olabileceği için konuyu, uygulama üreticisine danışabilirsiniz. Bu işlem için Play Store uygulamasına girerek, yukarıdaki arama çubuğundan, sorun yaşamış olduğunuz uygulamanın sayfasını bulup "Geliştirici İletişim Bilgileri" bölümünden, ilgili uygulama üreticisine ulaşabilirsiniz.

Cihaz yazılımı ile ilgili bir durum olduğunu düşünüyorsanız, incelememiz için Samsung Members uygulaması üzerinden bize hata raporu göndermenizi rica ederiz. Samsung Members ekibi, cihazınızın yazılımı üzerinden kontrol ederek, uygulama üzerinden size dönüş yapacak. Samsung Members uygulaması üzerinden, aşağıdaki linkte yer alan adımları takip ederek, hata raporu gönderebilirsiniz.

https://www.samsung.com/tr/support/mobile-devices/how-to-use-the-samsung-members-app/

Teşekkürler.
MOD