cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

Galaxy m31s mikrofon sorunlari

(Topic created on: 12-21-2021 11:09 PM)
383 Views
Akifoner
Active Level 1
Options
Galaxy M

Telefonu alalı bir kac ay kadar oluyor. Aldığım günden beri gerek oyun içi sesli konuşmalarda olsun gerekse watsapp konuşmalarında olsun sesimin az gittiğinden şikayetçi oluyor karşı taraf. Hatta bazen hiç duyulmuyor. Bluetooth kulaklık taktığım zaman kulaklığın mikrofonunda sorun yaşamıyorum veya telefon konuşmalarında kulaklıksız sesim gayet iyi gidiyor. WhatsApp görüşmelerini yapamıyorum. Samsung kalitesine hep guvenmisimdir fakat telefonum yeni olmasina rağmen boyle bir sorun yasamam samsung markasina olan güvenimi sarsmistir.. Bu sorunu yaşayanlar varmi ?

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
Gediz
Moderator
Moderator
Options
Galaxy M

Merhaba Akifoner,

İncelememiz için Samsung Members uygulaması üzerinden bize hata raporu göndermenizi rica ederiz. Samsung Members ekibi, cihazınızın yazılımı üzerinden kontrol ederek, uygulama üzerinden size dönüş yapacak. Samsung Members uygulaması üzerinden, aşağıdaki linkte yer alan adımları takip ederek, hata raporu gönderebilirsiniz.

target=_blankhttps://publish.samsungsimulator.com/simulator/4d6a7070-2a73-47d6-8502-af588714f001/#!...

Teşekkürler.
MOD​

View solution in context

0 Likes
3 Comments
tolgaS20FE
Expert Level 1
Galaxy M
Benimde telefon m31s alalı 8 ay oldu öyle bir sorunla karşılaşmadım
0 Likes
Akifoner
Active Level 1
Galaxy M
ilk zamanlar sesimin gelmediginden sikayet ediyorlardi ben de telefonumun yeni olmasindan dolayi çok dikkate almiyordum. Fakat bugun tekrar WhatsApp uzerinden konuştuğumda sesimin gelmedigi ve bazende cok az duyulduğu soylenince gorusmemi sonlandirmak zorunda kaldim...
0 Likes
Solution
Gediz
Moderator
Moderator
Options
Galaxy M

Merhaba Akifoner,

İncelememiz için Samsung Members uygulaması üzerinden bize hata raporu göndermenizi rica ederiz. Samsung Members ekibi, cihazınızın yazılımı üzerinden kontrol ederek, uygulama üzerinden size dönüş yapacak. Samsung Members uygulaması üzerinden, aşağıdaki linkte yer alan adımları takip ederek, hata raporu gönderebilirsiniz.

target=_blankhttps://publish.samsungsimulator.com/simulator/4d6a7070-2a73-47d6-8502-af588714f001/#!...

Teşekkürler.
MOD​

0 Likes